“5 za pizzę, 3 za resztę menu”

TI AMO TI - Pizzeria & Trattoria
Zamów online
Nr 258 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Pizza nr 19 - z riccotą, pikantnym salami, bakłażanem i pomidorkami koktajlowymi to moja ulubiona pizza w Polsce. Mogłabym jeść i jeść :D

Ale kiedyś byłam z rodziną i ktoś zamówił polędwiczkę panierowaną. I przyznam jakość potrawy była przeciętna, wręcz barowa. Także na pizzę - polecam, na obiad - nie.

Dziękujemy, Katarzyna P

Zrecenzowano 4 września 2019

Nigdy nie spotkałam się z tyloma problemami przy zamianie dodatku mięsnego na warzywny. Nie można wziąć pizzy pół na pół, zamówiłyśmy więc pół bez mięsa, pół bez bakłażana. Po chwili pani wróciła aby powiedzieć, ze salami jest zapiekane w brzegach. Wymagało wielu wyjaśnień i zawołania drugiej kelnerki przez panią obsługujacą nas aby ustalić, że chcemy zwykła pizzę i polowe mięsa zamienić na bakłażana. Pizza została podana szybko, jednak była spalona (czarne brzegi). Ponadto nie była w ogóle pikantna (pizza z chili), a bakłażan był na całości i został dodatkowo doliczony do ceny. Gdyby obsługa nie była wliczona w cenę kelnerki na pewno nie zasłużyłyby na napiwek.

Dziękujemy, ksiezniczkaemilia
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W życiu zjadłem wiele rodzajów pizzy ale żeby ta niestety była bardzo słaba. Nie był to jakiś wypas jeśli chodzi o Kraków. Nie powiem zamówiliśmy jedną pizzę oraz spaghetti bolognese powiem szczerze, że żona robi lepsze. Natomiast jeśli chodzi o ceny to jest gość drogo i mało (spaghetti). Ponadto doliczają opłaty za nakrycie ( zwyczaj włoski) widziałem to osobiście no ale w końcu mamy tutaj Polskę bez jaj. Pizza również bez szału więc raczej nie polecam miłośnikom włoskiej pizzy. Jeśli chodzi o sam klimat tej niby włoskiej knajpki, to również bardzo mi się nie podoba ponieważ lokalizacja jest beznadziejna- podwórze starych krakowskich kamienic i co najgorsze to pamiętam smród od wc k które zlokalizowane było tuż za naszym stolikiem. Reasumując krótko nie polecam szukajcie innej pizzerii w Krakowie.

Dziękujemy, Sirk99
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepsza wloska restauracja na Krakowskiej mapie.
Wloska pizza w stylu neapolitanskim, szybka i mila obsluga.
Polecam!

Dziękujemy, maslankee
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Wizyta z 17.08.2019
Zamówiliśmy lasagne i pizzę margarita.
Oba dania niedobre.
Lasagne wysuszona, malutka (ok. 4x12 cm - wysoka na ok. 3,5cm) jak za tą cenę 27zł to bardzo mała i bardzo niedobra.
Pizza - ciasto podmokłe - lepsza niż lasagne, ale jak za tą cenę kiepska.
10% napiwku dla kelnerów doliczane do rachunku.
Paragonu fiskalnego nie otrzymasz, jeśli tego nie zażądasz (na paragonie brak pozycji obsługa - to 10% o którym było wcześniej). Standardowo otrzymuje się rachunek z jakiejś drukarki. Numer rachunku 60000 z hakiem, numer paragonu 5000 z hakiem. Jeżeli kasa fiskalna i ta drukarka są użytkowane przez tak samo długi okres, to nawet 10% transakcji z tej restauracji nie idzie przez kasę fiskalną.
Kelnerka była lekko podenerwowana, gdy poprosiłem o paragon fiskalny.

Dziękujemy, Łukasz G

TI AMO TI - Pizzeria & Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w TI AMO TI - Pizzeria & Trattoria? Podziel się wrażeniami!