“Kosmiczne doświadczenie kulinarne!!!”

TI AMO TI - Pizzeria & Trattoria
Nr 76 wśród 1 599 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 16 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Nie ma co sie rozwodzić, po prostu jedzenie jest genialne!

Pizza truflowa to coś niebywalego, a makaron wlasnej produkcji z krewetkami to mistrzostwo! Wszystko popite wysmienitym domowym winem.... na pewno jeszcze nie raz wrócimy tutaj z żoną :)

2  Dziękujemy, Michał S
Napisz recenzję
TI AMO TI - Pizzeria & Trattoria — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 11 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz zawiodłem się na TripAdvisorowej ocenie. Pizza fatalna. Sos do pizzy to po prostu zblendowane pomidory bez przypraw, rany pizzy jak bulka z mikrofali a srodek pizzy nasiakniety sosem tak ze nie da sie pizzy trzymac w dloni. A teraz hit w pizzy byl kawalek plastiku. Skladniki pizzy-ser, salami pikane itd ok. I tylko dlatego nie najnizsza ocena. Obsluga uratowala opinie. Niepolecam.

1  Dziękujemy, Łukasz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marco B, Proprietario, TI AMO TI - Pizzeria & TrattoriaOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2017

As i fake comment made by one of our competitor you could invent a comment more original...
I ve just have got two messages on messenger service, made by our clients, writing how much delicious and tasty was our pizzas, and generally we have daily great and positive comments that it s curious to read so many negative adjective you wrote about our pizza.
If it was so horrible why didn't you inform our waitress?If there was ta problem we could easily prepare another one for you.
Please can you tell me when you were at our restaurant yesterday?

Zrecenzowano 9 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

W przeciwieństwie do innych recenzji, podczas naszej wizyty w Ti Amo Ti obsługa była bardzo miła i sprawna. Pizza smakuje dokładnie jak we Włoszech, pycha! Duży wybór dodatków. Ceny bardzo w porządku. Polecam

Dziękujemy, Kasia G
Zrecenzowano 11 maja 2017

Poszliśmy na obiad - 3 osoby. Niedzielne wczesne popołudnie. Próbowaliśmy zamówić makaron z owocami morza. Mimo tego, że danie widniało w karcie nie było dostępne. Wobec tego zamówiliśmy bruschetty i polędwicę wołową.
Bruschetty przyniesiono nam przypalone, a miały to być grzanki.
Natomiast pani kelnerka z uśmiechem mówiąc "polędwica" przyniosła nam antrykot.
Tłusty, żylasty, wysuszony jak podeszwa. Nie do zjedzenia. Miała to być polędwica średnio wysmażona. Kucharz albo jest oszustem albo totalnie nie zna się na swoim fachu. NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ. OMIJAJCIE TO MIEJSCE Z DALEKA.

3  Dziękujemy, Tomasz Z
Zrecenzowano 2 maja 2017

Poszliśmy z chłopakiem pełni nadziei na przyjemny wieczór. Zamówiliśmy pizzę i makaron, które niestety przyszły w przynajmniej piętnastominutowym odstępie. Najpierw więc ja się przyglądałam jak on je, a potem on jak jadłam ja. Organizacja więc fatalna. Miałam nadzieję, że chociaż pizza zrekompensuje czas oczekiwania, niestety dół był spalony. W kwestii pizzy typowo neapolitańskiej wiedziałam, czego oczekiwać, ta mnie jednak nie powaliła. Za makaron plus, bo był smaczny.
Pozostaje też kwestia obsługi, która jest bardzo miła, nie zmienia to faktu, że wydaje się być totalnie zagubiona. Obserwowaliśmy pomylone zamówienia, przyjmowanie zamówień na coś czego już nie ma, biedną panią kelnerkę, która nie wiedziała do którego stolika ma podać pizzę. Poza tym zapomnieć można o upewnianiu się przez obsługę czy wszystko w porządku, czy smakuje, czy coś jeszcze (nie każdy to lubi, ale przynajmniej wiadomo, że gościem ktoś się interesuje).
Przykre to, bo nadzieje były spore, aspiracje lokalu też są chyba duże, a tu taki niewypał. Może to ich zły dzień, ale po takim wieczorze odechciewa się wracać.

1  Dziękujemy, manivea
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marco B, Proprietario, TI AMO TI - Pizzeria & TrattoriaOdpowiedź udzielona 4 maja 2017

Dear Client
first of all i thank you for your comment who can only help us to improve more, but i need to better understand you.
When did you come to visit us?You didn't mentioned.
If i correctly translated you have got your plates one pizza and one pasta in two different moments, for that i apologize with you, but it s a kind of problem that even if we try to avoid always, if full up of orders, we can't syncronize in 100% of cases because generally pizza needs 5 min and pasta 15 min to be ready from the order introduced; i didn't understand the comment about pizza burned you have eaten and about our service becouse my waitress are generally very kind helpfull and gentle with our clients and in any case of complain from our customers they try always to solve the problem .
If you saw them run it is becouse they try to do always their best to reduce the waiting time for our clients as much as it is possible.
Naturally they can have a bad day as every human being but everyone here work hard doing his best to make people happy eating the best real italian food is possible and our feedback are often confirming it.
Have you informed them of your problem during your lunch or dinner here?In case of a negative answer i invite you in the short future to visit us again and ask about me, we will do our best to make you feel satisfy of our service.
Kind regards
Marco

TI AMO TI - Pizzeria & Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w TI AMO TI - Pizzeria & Trattoria? Podziel się wrażeniami!