Kraków
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Świetne miejsce

Świetne miejsce z super klimatem. Przesympatyczna obsługa. Udało się nam szybko znaleźć wolny... Przeczytaj więcej

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją

just2611
POLECAM!!!!

Gorąco polecam zabiegi na twarz u Ani! Profesjonalne podchodzi do klienta, jest dokładna, zna się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 grudnia 2019
KasiaK4511

Zrecenzowano: 6 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Skorzystałam z usługi masażu relaksacyjnego, który został wykonany przez Panią Iwonę. Nigdy nie byłam na lepszym masażu! W pełni się odprężyłam i miło spędziłam czas. Oprócz tego zdecydowałam się na paznokcie hybrydowe, które zostały bardzo starannie wykonane. Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam! Z pewnością jeszcze kiedyś tu wrócę :)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
1  Dziękujemy, natteczko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Celina H, Właściciel, Tomasza SPAOdpowiedź udzielona 7 lutego 2018

Dziękujemy serdecznie.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobrze będę wspominała wizytę w Tomasza SPA i myślę, że jeszcze tam wrócę :) Pełen profesjonalizm, świetnie wykonany masaż (konkretnie: masaż firmowy), miła atmosfera. Lokalizacja doskonała - w samym centrym, w zacisznej kamienicy.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano: 20 lutego 2017

Problem z plecami miewam od lat. Byłem na niejednym masażu i korzystałem z usług wielu "fachowców". Przyznam szczerze, że jestem zachwycony profesjonalizmem masażystek i poziomem obsługi. Pani Celina wysłuchała, doradziła i wybrała jedną ze swoich masażystek, która wręcz sprawiła cuda z moimi plecami. Po pierwszym spotkaniu czułem się o niebo lepiej, a po kolejnym jak nowo narodzony! Panowie - zdecydowanie polecam! Tu jest masaż, a nie "mizianie".

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
1  Dziękujemy, Bobby_On_The_Run
Zrecenzowano: 9 lipca 2015

Spa na wysokim poziomie z doskonałą obsługą Klienta. Indywidualne podejście oraz profesjonalizm. Zlokalizowane w pięknej kamiennicy, przestronne, jasne. Wspaniały relaks w samym sercu Krakowa. Trafiłam tu przypadkiem często bywając w Krakowie i będę wracać na pewno.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2015
Dziękujemy, Karasjok
Zrecenzowano: 22 lutego 2015

Cudowna, profesjonalna obsługa i świetnie wykonany masaż relaksacyjny! Pani Beatka jest miłą i kompetentną osobą oraz ma CUDOWNE RĘCE!

Polecam serdecznie!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2015