Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Polecamy!

Do SPA wybrałyśmy się w trójkę, każdej z nas została zapewniona profesjonalna obsługa w bardzo... Przeczytaj więcej

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją

Zrecenzowano: 13 lipca 2020
julia00225
Super, polecam!

Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalnie i życzliwie! Serdecznie polecam wizytę w Tomasza SPA! Do... Przeczytaj więcej

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją

Zrecenzowano: 9 lipca 2020
Jakub_Kwasnik

Zrecenzowano: 20 lutego 2017

Problem z plecami miewam od lat. Byłem na niejednym masażu i korzystałem z usług wielu "fachowców". Przyznam szczerze, że jestem zachwycony profesjonalizmem masażystek i poziomem obsługi. Pani Celina wysłuchała, doradziła i wybrała jedną ze swoich masażystek, która wręcz sprawiła cuda z moimi plecami. Po pierwszym spotkaniu czułem się o niebo lepiej, a po kolejnym jak nowo narodzony! Panowie - zdecydowanie polecam! Tu jest masaż, a nie "mizianie".

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
1  Dziękujemy, Bobby_On_The_Run
Zrecenzowano: 9 lipca 2015

Spa na wysokim poziomie z doskonałą obsługą Klienta. Indywidualne podejście oraz profesjonalizm. Zlokalizowane w pięknej kamiennicy, przestronne, jasne. Wspaniały relaks w samym sercu Krakowa. Trafiłam tu przypadkiem często bywając w Krakowie i będę wracać na pewno.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2015
Dziękujemy, Karasjok
Zrecenzowano: 22 lutego 2015

Cudowna, profesjonalna obsługa i świetnie wykonany masaż relaksacyjny! Pani Beatka jest miłą i kompetentną osobą oraz ma CUDOWNE RĘCE!

Polecam serdecznie!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2015
Dziękujemy, Małgosia R
Zrecenzowano: 17 listopada 2014

Nie trafiłam jeszcze do lepszego SPA. Kapitalna obsługa, miła atmosfera, przytulne miejsce. Profesjonalne i skuteczne zabiegi w naprawdę świetnej cenie. Na pewno będę wracać i to nie raz! Polecam wszystkim!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2014
Dziękujemy, kosielczak
Zrecenzowano: 14 listopada 2014

Profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Najlepszy salon w jakim do tej pory byłam. Kosmetyka twarzy i ciała wykonywana profesjonalnie, naturalne kosmetyki, dobra jakość usług. Efekt odmłodzenia i odprężenia adekwatny do jakości świadczonych usług.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2014
Dziękujemy, Zofia W