Kraków
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Świetne miejsce

Świetne miejsce z super klimatem. Przesympatyczna obsługa. Udało się nam szybko znaleźć wolny... Przeczytaj więcej

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją

just2611
POLECAM!!!!

Gorąco polecam zabiegi na twarz u Ani! Profesjonalne podchodzi do klienta, jest dokładna, zna się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 grudnia 2019
KasiaK4511

Zrecenzowano: 22 lutego 2015

Cudowna, profesjonalna obsługa i świetnie wykonany masaż relaksacyjny! Pani Beatka jest miłą i kompetentną osobą oraz ma CUDOWNE RĘCE!

Polecam serdecznie!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2015
Dziękujemy, Małgosia R
Zrecenzowano: 17 listopada 2014

Nie trafiłam jeszcze do lepszego SPA. Kapitalna obsługa, miła atmosfera, przytulne miejsce. Profesjonalne i skuteczne zabiegi w naprawdę świetnej cenie. Na pewno będę wracać i to nie raz! Polecam wszystkim!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2014
Dziękujemy, kosielczak
Zrecenzowano: 14 listopada 2014

Profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Najlepszy salon w jakim do tej pory byłam. Kosmetyka twarzy i ciała wykonywana profesjonalnie, naturalne kosmetyki, dobra jakość usług. Efekt odmłodzenia i odprężenia adekwatny do jakości świadczonych usług.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2014
Dziękujemy, Zofia W
Zrecenzowano: 12 listopada 2014 z urządzeń przenośnych

Doskonały relaks połączony z oczekiwanymi efektami. Wkońcu oczekiwany efekt co do jakości świadczonych usług. Polecam!

Dziękujemy, Emilia M
Zrecenzowano: 21 czerwca 2014

Przytulny salon w centrum Krakowa. Profesjonalna obsługa, dobra jakość usług, naturalne kosmetyki, przystępne ceny.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2014
Dziękujemy, 182agatak