Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Polecamy!

Do SPA wybrałyśmy się w trójkę, każdej z nas została zapewniona profesjonalna obsługa w bardzo... Przeczytaj więcej

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją

Zrecenzowano: 13 lipca 2020
julia00225
Super, polecam!

Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalnie i życzliwie! Serdecznie polecam wizytę w Tomasza SPA! Do... Przeczytaj więcej

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją

Zrecenzowano: 9 lipca 2020
Jakub_Kwasnik

Zrecenzowano: 22 lutego 2015

Cudowna, profesjonalna obsługa i świetnie wykonany masaż relaksacyjny! Pani Beatka jest miłą i kompetentną osobą oraz ma CUDOWNE RĘCE!

Polecam serdecznie!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2015
Dziękujemy, Małgosia R
Zrecenzowano: 17 listopada 2014

Nie trafiłam jeszcze do lepszego SPA. Kapitalna obsługa, miła atmosfera, przytulne miejsce. Profesjonalne i skuteczne zabiegi w naprawdę świetnej cenie. Na pewno będę wracać i to nie raz! Polecam wszystkim!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2014
Dziękujemy, kosielczak
Zrecenzowano: 14 listopada 2014

Profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Najlepszy salon w jakim do tej pory byłam. Kosmetyka twarzy i ciała wykonywana profesjonalnie, naturalne kosmetyki, dobra jakość usług. Efekt odmłodzenia i odprężenia adekwatny do jakości świadczonych usług.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2014
Dziękujemy, Zofia W
Zrecenzowano: 12 listopada 2014 z urządzeń przenośnych

Doskonały relaks połączony z oczekiwanymi efektami. Wkońcu oczekiwany efekt co do jakości świadczonych usług. Polecam!

Dziękujemy, Emilia M
Zrecenzowano: 21 czerwca 2014

Przytulny salon w centrum Krakowa. Profesjonalna obsługa, dobra jakość usług, naturalne kosmetyki, przystępne ceny.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2014
Dziękujemy, 182agatak