“Rozczarowanie to mało powiedziane”

27 Porcji Family Slow Food
Nr 454 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Okolica: Kazimierz
Opis: Najlepsza zdrowa restauracja ! Przewodnik Poland Best 100 Restaurants Award of Excellence 2018 Award of Excellence 2017 Przewodnik Gault & Millau Polska Wyróżnienie 2018 Wyróżnienie 2017 Wyróżnienie 2016 Smaki Krakowa Dziennika Polskiego Zwycięzca w kategorii Kuchnia Polska 2014 Laureat w kategorii Kuchnia Casual 2015 Trip Advisor : Award of Excellence 2018 Award of Excellence 2017 Award of Excellence 2016 Award of Excellence 2015
Zrecenzowano 4 września 2019

W lato miałam okazję spróbować w tej restauracji chłodnik z awokado i ogórka - gorzki, nie było to przyjemne danie. Kawa ok. Ale największe rozczarowanie dotyczy właścicieli i ich podejścia do klienta. Przy okazji organizowania imprezy rodzinnej, otrzymałam ofertę również w tej restauracji - została mi wręczona karta dań, poinformowano mnie o cenie za osobę i szczegółach co ta cena obejmuje. Dosyć szybko zdecydowałam się na współpracę, po czym po wpłaceniu kasy (o 100 zł wyższej niż proszono za pierwszym razem), otrzymałam informację że zadeklarowana cena obejmuje dosyć standardowy i nudny obiad, który de facto, wg karty, kosztował mniej niż oferowana cena! I że wcale nie mogę wybierać w tej cenie z karty, jak mi wcześniej powiedziano! Wynikła bardzo nieprzyjemna sytuacja, nie przesłano mi nowej karty, w konsekwencji zrezygnowałam ze współpracy. Zdecydowanie odradzam to miejsce - jestem pod niemiłym wrażeniem arogancji właścicieli, którzy zmienili ustalenia i nie zwrócili mi pieniędzy przesłanych na poczet imprezy, która się nie odbyła!
Zabrakło bardzo szacunku dla klienta!

Dziękujemy, MaggieAnn19

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kalmary przepyszne.
Minus za obsługę,więcej zainteresowania niż tylko doniesienie dania do stołu.Wystarczyło zapytać czy może życzę sobie coś więcej albo chociaż sól?

Dziękujemy, 767izab
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedziliśmy w sumie przypadkiem. To dobre miejsce dla rodzin z dziećmi bo przy restauracji jest dla nich plac zabaw. Akurat w porze naszej wizyty nie było zbyt wielu klientów tak więc czas oczekiwania na potrawy był w miarę krótki (około 20 minut) i obsługa również była sprawna. Samo jedzenie było bardzo dobre chociaż tak naprawdę sprobowalismy tylko przystawek z braku czasu na danie główne. Same przystawki były bardzo dobre i myślę że jeszcze tam wrócimy spróbować innych dań.

Dziękujemy, piotr_jaworek160
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obsluha wyraznie sobie nie radzi z dużym ruchem. Na Frytki czekaliśmy 40 minut, co dla rodziny z dziećmi jest niedopuszczalne. Fatalna obsługa zepsuje każdy posiłek, bo jedzenie jest smaczne. Nie polecam dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, Sightseer742675
Zrecenzowano 8 maja 2019

Restauracja stara się - kreuje się na slow food w wydaniu extra
niestety - kaczka konfitowana z dodatkiem kapusty ( kapusta jak z najgorszego słoiczka) fimy Smak ? okropna

2  Dziękujemy, AndrzejW387

27 Porcji Family Slow Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w 27 Porcji Family Slow Food? Podziel się wrażeniami!