Kraków

“Mały minus..”

27 Porcji Family Slow Food
Nr 457 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Okolica: Kazimierz
Opis: Najlepsza zdrowa restauracja ! Przewodnik Poland Best 100 Restaurants Award of Excellence 2018 Award of Excellence 2017 Przewodnik Gault & Millau Polska Wyróżnienie 2018 Wyróżnienie 2017 Wyróżnienie 2016 Smaki Krakowa Dziennika Polskiego Zwycięzca w kategorii Kuchnia Polska 2014 Laureat w kategorii Kuchnia Casual 2015 Trip Advisor : Award of Excellence 2018 Award of Excellence 2017 Award of Excellence 2016 Award of Excellence 2015
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kalmary przepyszne.
Minus za obsługę,więcej zainteresowania niż tylko doniesienie dania do stołu.Wystarczyło zapytać czy może życzę sobie coś więcej albo chociaż sól?

Dziękujemy, 767izab

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedziliśmy w sumie przypadkiem. To dobre miejsce dla rodzin z dziećmi bo przy restauracji jest dla nich plac zabaw. Akurat w porze naszej wizyty nie było zbyt wielu klientów tak więc czas oczekiwania na potrawy był w miarę krótki (około 20 minut) i obsługa również była sprawna. Samo jedzenie było bardzo dobre chociaż tak naprawdę sprobowalismy tylko przystawek z braku czasu na danie główne. Same przystawki były bardzo dobre i myślę że jeszcze tam wrócimy spróbować innych dań.

Dziękujemy, piotr_jaworek160
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obsluha wyraznie sobie nie radzi z dużym ruchem. Na Frytki czekaliśmy 40 minut, co dla rodziny z dziećmi jest niedopuszczalne. Fatalna obsługa zepsuje każdy posiłek, bo jedzenie jest smaczne. Nie polecam dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, Sightseer742675
Zrecenzowano 8 maja 2019

Restauracja stara się - kreuje się na slow food w wydaniu extra
niestety - kaczka konfitowana z dodatkiem kapusty ( kapusta jak z najgorszego słoiczka) fimy Smak ? okropna

2  Dziękujemy, AndrzejW387
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019

To moja czwarta lub piąta wizyta w lokalu. Pierwszy raz byłem jeszcze na ruczaju. Tym razem dałem najwyższą ocenę troszeczkę na wyrost. Wydaje mi się, że koncept slow food'owy traci troszkę w zestawieniu z pomysłem restauracji rodzinnej tzn. rodzice plus dzieci. Zacznę od pochwały frytek. Świetne, chyba jedne z lepszych w Krakowie. Modne belgijskie chowają się przy nich. Zapewne dlatego, że te belgijskie są zazwyczaj z mrożonych ziemniaków. Pozostałe potrawy dobre ale bez tego slow food'owego polotu z jakim kojarzyłem tą kuchnię. Pieczone ziemniaki bardzo słabe. Warto na to zwrócić uwagę bo chyba nie pierwszy wspominam. Pomijając drobiazgi restaurację warto odwiedzić. Miejsce i otoczenie są urocze. Świetne na obiad w gronie znajomych. Obsługa dobra ale kiedyś (chyba właściciele) była znakomita.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, SKrakowski

27 Porcji Family Slow Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w 27 Porcji Family Slow Food? Podziel się wrażeniami!