Kraków

“Świetne miejsce na kolację ”
Alchemia Od Kuchni — recenzja

Alchemia Od Kuchni
Nr 236 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie
Opis: Kuchnia międzynarodowa inspirowana podróżami. Wspomnienia z londyńskich pubów, włoskich i greckich tawern, azjatyckich targów i ulic całego świata. Ale nie brak tu naszej polskiej tradycji kulinarnej – znajdziecie u nas kaszankę, polskie domowe kiełbaski, gulasz z dzika, kurczaka i ziemniaki.
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Była to moja pierwsza wizyta w Alchemii i jestem pozytywnie zaskoczony. Burger z halloumi i fallafelem co prawda miał mało halloumi i fallafela, ale był świetny. Równie dobre było Hummus Bowl z krewetkami, których niestety także nie było zbyt wiele (4 czy 5 sztuk koktajlowych). Ogólna ocena bardzo dobra, ale liczyłem na troszkę więcej głównych składników w potrawach.

Dziękujemy, wlodarczykk24

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

10 minut przed zakończeniem "pory śniadaniowej" kelnerka poinformowała, że są tylko śniadania, ale nie powiedziała o 30 minutowej przerwie w pracy kuchni. Po 3 podejściu do tego lokalu udało się zjeść. Ostatnia wizyta w marcu była bardzo udana i stąd ponowne odwiedziny - wrażenie zdecydowanie gorsze. Burger mniej "wow", brak połowy karty argumentowany przyszłą jej zmianą.
Obsługa jest, ale jakby jej nie było. Brak informacji, pozostawianie brudnych rzeczy na stoliku - słabo.

Dziękujemy, Volensme
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Oprócz świetnej lokalizacji i ładnego wnętrza, restauracja nie oferuje niestety zbyt wiele, jeśli chodzi o kwestie kulinarne.

Dziękujemy, thegreatmichael
Zrecenzowano 28 maja 2019

Restauracja robi dobre wrażenie na wejściu - przyjemne wnętrze i miła obsługa są ewidentnie dużymi plusami. Niestety, jedzenie jest na dużo niższym poziomie - mój pulled pork sandwich już zaraz po przyniesieniu miał tak przemoczoną bułkę, że rozpadała się w dłoniach, sama wieprzowina też niezbyt smaczna - konsystencją przypominała bardziej papkę niż rwaną wieprzowinę. Dzięki świetnej lokalizacji i ładnemu wystrojowi restauracja ma pewien potencjał - muszą jednak zajść spore zmiany na kuchni zanim zdecyduję się tam wrócić.

Dziękujemy, MichalSkorupski
Zrecenzowano 4 maja 2019

Pyszny obiad! Zamówiłam hummus i falafele - świetne. Chlebki naan - mistrzostwo! Obsługa miła, wystrój ok, na posiłek nie czekaliśmy zbyt długo.

Dziękujemy, radosnagastonia

Alchemia Od Kuchni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Alchemia Od Kuchni? Podziel się wrażeniami!