“Mega kawa!”
Wesoła Cafe — recenzja

Wesoła Cafe
Nr 6 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Kuchnie: Europejska, Polska, Zdrowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opis: Będąc w pobliżu Dworca Głównego i Galerii Krakowskiej koniecznie odwiedź Wesoła Cafe. Serwujemy pyszne, różnorodne śniadania i lunch do późnego wieczora. Jesteśmy pasjonatami kawy i dobrego jedzenia. W naszej kuchni korzystamy z lokalnych, sezonowych produktów. Codziennie serwujemy specjalności dnia. Zawsze mamy dla Ciebie świeżą, jasno paloną kawę 'speciality', ciasta i najlepsze lokalne piwa.

Niepowtarzalna atmosfera gwarantowana nietuzinkowym wystrojem industrialnym, pyszna kawa, śniadania na wypasie i menu dla wegan. Jest moc!

Dziękujemy, Skozicki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IzabelaM1132, Właściciel, Wesoła CafeOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

<3 dziękujemy pięknie! Cieszymy się, że smakowała Państwu kawa i nasze śniadania. W Wesoła Cafe staramy się maksymalnie uprzyjemnić dzień naszym Gościom i to dla nas ogromna radość, czytać że się nam udało!

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Od mojej ostatniej wizyty w Wesołej minęły ponad dwa laty. Lokal przez ten cały czas nie stracił na popularności i jakości. Wciąż gwarno i smacznie.
Tym razem miałam okazji spróbować nie tylko jednej z najlepszych kaw w mieście. Wpadłam tu w drodze na dworzec na pyszne śniadanie.
Pięknie podane, w krótkim czasie, pyszne. Składniki świeże, efekt końcowy WOW.
Zajadałam z apetytem. Ledwo na kawę starczyło miejsca.
Fajne miejsce, z energią, wykwalifikowaną obsługą. Duży plus za bliskość dworca, bo to idealnie się składa.

Dziękujemy, Szczypior_Mieta
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IzabelaM1132, Właściciel, Wesoła CafeOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Dziękujemy! To wspaniale słyszeć, że wciąż miło do nas wracać, że śniadanie wciąż smakuje, a kawa wypijana jest z wielkim smakiem <3 Docenienie wysiłków naszej ekipy w Pani opinii jest bardzo budujące! Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję, do zobaczenia wkrótce!

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Idealne miejsce do zorganizowania spotkania.W menu znajduje się wiele ciekawych wegetariańskichyba propozycji .Orzechowe tofu jest przepyszne :)

Dziękujemy, WosStanislaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IzabelaM1132, Właściciel, Wesoła CafeOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię, cieszymy się że Wesoła cafe spełniła Pani oczekiwania, zapraszamy serdecznie ponownie! Pozdrawiamy

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa i smaczne śniadanie. Mimo dużej ilości klientów bardzo sprawna obsługa. Pyszna kawa! Przyjazna psom :)

Dziękujemy, JustineXplores
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IzabelaM1132, Właściciel, Wesoła CafeOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019

Dziękujemy za docenienie naszych starań o pyszną kawę i śniadania. Zapraszamy serdecznie :O

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Wesoła Cafe mieliśmy drugie podejście, ponieważ pierwszym razem lokal był totalnie przepełniony. Tym razem się udało!
Sprawnie złożyliśmy zamówienie i trafiło nam się ostatnie wolne miejsce w przejściu przy ścianie. Kelnerka obiecała, że jak zwolni się jakiś stolik to nas powiadomi i słowa dotrzymała!
Karta jest dość obszerna i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

My wybraliśmy:
1. Jaja sadzone na grzankach z pesto, boczkiem, grzybami i rukolą - małe zastrzeżenie do rukoli, sama jest zbyt sucha...
2. Jaja na wypasie: jaja sadzone, frankfurterki, bekon i pieczarki + pieczywo i mini sałatka - całość jak najbardziej na tak.

Całą wizytę oceniamy pozytywnie i chętnie jeszcze odwiedzimy to miejsce!

Dziękujemy, Klapuszki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 493rafa_m, Właściciel, Wesoła CafeOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Dziękujemy za recenzje :) zapraszamy ponownie.

Wesoła Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wesoła Cafe? Podziel się wrażeniami!