J'adore Instytut Spa
Zapisz
Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam! Idealne miejsce na zregenerowanie ciała, bardzo miła i profesjonalna obsługa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 grudnia 2019
Aniaaa53
Bardzo fajnie.

Kapitalnie, polecam mocno! Atmosfera miła, luźno, a w dodatku pełen profesjonalizm, czułem się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 grudnia 2019
panki19098
Krasiczyn, Polska

Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Bardzo polecam podczas masażu czułem się tak zrealizowany że wszedłem w medytację, to dzięki umiejętności pani, która wykonywała zabieg ale też miejsce, w którym sam zabieg się odbywa, muzyka, zapach. Polecam.

Dziękujemy, palik113
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Już dawno nie byłam tak odprężona, spa pierwsza klasa, piękny wystrój i bardzo miła obsługa dla tego daje 5 gwiazdek.

Dziękujemy, adawirecka122
Zrecenzowano: 7 lutego 2019

Jak najbardziej polecam ;) mają bardzo dobre masaże i zabiegi, jestem jak nowonarodzona. Dziś był mój pierwszy ale nie ostatni raz w tej klinice.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, Urszula K
Zrecenzowano: 14 stycznia 2019

Bardzo dobre miejsce aby się zrelaksować, byłam wraz z koleżanką na masażu, coś cudownego po ciężkim dniu pracy :)

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Kasia S
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019

Witam, wraz z żoną byliśmy tutaj na masażu klasycznym, mnie jaki i żonie bardzo się podobało, masaż przeprowadzono bardzo profesjonalnie, w przyszłości zamierzamy powróżyć wspólnie ten zabieg.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Henryk R