ciemno wszędzie

Ciemno wszędzie ale nie głucho bo w oldchoolowym klubie dudni oldschoolowa nuta. Mnie to kręci, a... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019
marcinkocko
Sopot, Polska
Dekoracje sztos

Zrecenzowano: 24 lipca 2019
dawidbryla
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Ciemno wszędzie ale nie głucho bo w oldchoolowym klubie dudni oldschoolowa nuta. Mnie to kręci, a wybór alko sztosiwo

Dziękujemy, marcinkocko
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Społem mnie rozwalił swoim wystrojem, takiego wypasu chyba w żadnym klubie w Krk nie ma. Różowe boa, maska przeciwgazowa... Ktoś miał łeb żeby takie coś wymyślić xd

Dziękujemy, dawidbryla
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019

Muzyka fajna do tańczenia akurat, bo techno sieczka to nie moja bajka a tu pod tym wzgledem jest ok mogę się przyczepić do małego parkietu tylko

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Urbancity1
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Moje wrażenia ze Społem są bardzo pozytywne, takich wariatów jak tu to ze świecą szukać :) Nikogo nie znałam a dołączyłam się do świetnej ekipy i razem balowaliśmy do rana

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Kamilukk
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2019

Ni to klub ni to pub. Wszystkiego po trochu, taki galimatias. Przychodzą tu wyluzowani ludzie, nie ma dziwnej selekcji czy sebixów i karyn

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, martamatlenka1978