Kraków
Bardzo dobrze

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019
J_zabielski
Przyjemne miejsce

CK Browar odwiedziliśmy ze znajomymi (5 os.) podczas tegorocznej majówki. Ogólne wrażenie które... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 maja 2019
Magdalena M
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Piwo sezonowe Ipa godne polecenia. Polecam to miejsce jeśli chcecie się napić innego browara niż tego butelkowego. Obsługa pomocna, kelnerka Malwina poleciła mi deskę piwna z degustacją i pomogła w wyborze piwa sezonowego. Wpadnę jeszcze kiedyś podczas wizyty w Krakowie.

Dziękujemy, ronimagoni
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Świetne miejsce na piwo ze znajomymi, można też zjesc coś dobrego. Kelnerka Armina bardzo pomocna, pomogła w wyborze piwa i pasującego jedzenia. Polecam i jeszcze nie raz tam wrócimy!

Dziękujemy, J_zabielski
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Odwiedzając CKBrowar ze znajomymi byłem bardzo zadowolony z pysznej golonki i świeżych sałatek jakie tam podają. Miła obsługa, szybko podane menu oraz jedzenie, godna pochwalenia Pani Lilianna, która nas obsługiwała. Na pewno przy każdorazowej wizycie w Krakowie odwiedzę browar na piwko.

Dziękujemy, kac-czy-las
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Piwo jest bardzo dobre, najlepsze zdecydowanie miodowe :) dziś byliśmy na obiedzie, schabowy bardzo dobry, widać że z świeżego mięsa. Schab w sosie śmietanowym również bardzo nam smakował.

Dziękujemy, Michał Z
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piwo ok, ale bez fajerwerków. Stoły kleją się ogromnie, obsługa ma klienta totalnie w nosie, chyba, że wygląda na turystę zagranicznego (czekaliśmy aż ktoś do nas podejdzie ok 15 minut, para z Austrii /Niemiec, która weszła z 10 minut po nas została obsłużona OD RAZU I to z uśmiechem!). Dodam, że oprócz nas zajętych było jedynie kilka stolików, a panie kelnerki podpierały kasę, jednocześnie świetnie się bawiąc przy rozmowie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, klaudynakas