“Kczka”
Plac Nowy 1 — recenzja

Plac Nowy 1
Nr 188 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: JAK SUGERUJE NAZWA, NASZYM CELEM JEST STWORZENIE MIEJSCA, W KTÓRYM BĘDĄ PAŃSTWO MOGLI SPĘDZIĆ MIŁO CZAS, DEGUSTUJĄC DANIA KUCHNI EUROPEJSKIEJ, PRZYGOTOWYWANE WG RECEPTUR NASZEGO SZEFA KUCHNI - ROBERTA JELONKA. ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO SKOSZTOWANIA PIW Z NAJLEPSZYCH POLSKICH MINIBROWARÓW, WARZONYCH WG TRADYCYJNYCH RECEPTUR, PODAWANYCH Z WYKORZYSTANIEM NAJNOWOCZEŚNIEJSZEJ TECHNOLOGII – DZIĘKI KTÓREJ MOŻEMY ZAGWARANTOWAĆ ODPOWIEDNIĄ TEMPERATURĘ ORAZ ŚWIEŻOŚĆ SERWOWANEGO TRUNKU!

Bardzo dobra kuchnia, fachowa obsługa. Lokal ma swój klimat. Co fajne - danie weszło na stół 10 min po zamówieniu - szacunek. Polecam kaczkę i żeberka. Dobre miejsce

Dziękujemy, 941tomaszp

Ceny nie są najniższe ale nie ma tragedii. Smaczne jedzenie, dobre piwo kraftowe. Brak zastrzeżeń jeżeli chodzi o obsługę. Wszystko ok.

Dziękujemy, 649krzysztofw
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Wybraliśmy się ostatnio z rodziną pierwszy raz do tej restauracji, byliśmy bardzo ciekawi ale też zdezorientowani. Na szczęście trafiliśmy na Pana Arka, który z pełnym uśmiechem i entuzjazmem po rozpoznaniu naszych preferencji polecił nam dania które o dziwo każdemu z nas bardzo wpasowały. Porcje dość spore, jedzenie pyszne i warte swojej ceny ! Z pewnością wrócimy :)
Pozdrawiam

1  Dziękujemy, Ewakozlowska1
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Miejsce zostało nam polecone przez znajomych. W sobotni wieczór było tu mnóstwo gości, więc musieliśmy poczekać na wolny stolik. Mimo "pełnego oblężenia" na podanie dań czekaliśmy ok. 20 minut - spodziewaliśmy się, że będzie to dłużej trwało. Krótki czas oczekiwania pozytywnie nas zaskoczył. Zachwyciły nas wedgesy - ziemniaczki zapiekane z serem. Krewetki również godne polecenia. Jedyne "ale" dotyczy objętości drinków - za podobną cenę w podobnych miejscach dostaje się o wiele większy Aperol Spritz ;).

Musimy koniecznie wrócić na mrożoną kawę mango z karty sezonowej, bo zapowiada się smakowicie :).

1  Dziękujemy, podroznicy2019
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Do restauracji wybrałam się, ponieważ słyszałam o niej dobre opinie od znajomych.
Niestety bardzo rozczarowałam się jedzeniem jakie nam zaserwowano. Kaczka była bardzo sucha i twarda, ledwo dało się ją pokroić. W smaku była ok, ale jadłam dużo lepsze, dodatki także były mocno nijakie. Za taką cenę spodziewałam się czegoś dużo lepszego. Nie polecam!

Dziękujemy, myszka_sylwia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bartosz K, PR, Plac Nowy 1Odpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Każda uwaga, nawet najbardziej krytyczna jest dla nas bardzo cenna. Tylko w ten sposób możemy wprowadzać niezbędne poprawki tak, aby w przyszłości sprostać oczekiwaniom naszych Gości. Z pewnością przyjrzymy się sposobowi wydania kaczki, tym bardziej, że dotychczas nie spotkaliśmy się z podobną opinią na temat tego dania. Liczymy, że mimo wszystko będziemy mogli Panią ponownie gościć w naszej restauracji.

Plac Nowy 1 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Plac Nowy 1? Podziel się wrażeniami!