“Miło ”

Restauracja Warsztat po Polsku
Nr 108 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal z charakterystycznym klimatem. Kelnerki dość niemrawe, nie bardzo wiedza co maja robić. Niektóre wyglądają tak, jakby nie wiedziały po co tam są. Jadłem pierogi - gotowane w nieosolonej wodzie. Po odprawieniu solą smaczne. Ceny bardzo przystępne jak na taką lokalizacje.

Dziękujemy, Szifo

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre placki z gulaszem, za 20 zł.
Kura z ziemniakami pieczonymi również bardzo dobra, choć trochę za sucha. Cena 21 zł. Ogólnie. Bardzo polecamy

Dziękujemy, jp31690
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super restauracja , godna polecenia . Obsługa miła i sympatyczna, jedzenie świeże i bardzo smaczne. Restauracje znaleźliśmy przez przypadek , i to był strzał w 10 , z dala od turystów , knajpa z atmosfera . Żeberka w miodzie godne polecenia ! Piwko Lezajsk bardzo smaczne .

Dziękujemy, Justynazb
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła i pomocna. Byliśmy dużą grupą i panie szybko nam połączyły stoliki. Dania duże i smaczne, a ceny umiarkowane.

Dziękujemy, drzordz
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny chłodnik do tego rewelacyjna wiejska gracja ziemniaczana. Gołąbki i surówki też smaczne. Polecamy!

Dziękujemy, artour22

Restauracja Warsztat po Polsku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Warsztat po Polsku? Podziel się wrażeniami!