“Gorąco polecam”
Ed Red — recenzja

Ed Red
Nr 223 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Ed Red jest pierwszym steakhousem sezonującym mięso na sucho i współpracującym wyłącznie z lokalnymi producentami mięsa. Promujemy polskie smaki wydobywane z polskich produktów. Skosztujecie u na nas każdego rodzaju mięsa, lecz to co nas wyróżnia to steki sezonowane na sucho. W pierwszej w Polsce sezonowalni pozwalającej kontrolować ten proces mięso dojrzewa, aż nabierze smaku i struktury, których nie spotkacie nigdzie indziej.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji byliśmy na urodziny znajomej. Zamówiłem na przystawkę kaszankę. Moja dziewczyna chłodnik. Na danie główne strogonow i kaszotto. Na deser mus z gorzkiej czekolady. Jedzenie było bardzo dobre. Obsługa super. Siedzieliśmy przy kuchni gdzie można oglądać jak kucharze przyrządzają jedzenie. 5/5 zwłaszcza z rabatem z aplikacji :)

Dziękujemy, mateuszm871

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

* W Ed Red byliśmy na kolacji ze znajomymi, każdy zamówił inny rodzaj mięsa - jeden stek przyszedł przesmażony, ale dodatki były smaczne,

*Moim zdaniem cena nieadekwatna do tego co jest na talerzu - można znaleźć po prostu lepszy steak house.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, p_nika
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Steki rewelacyjnie zrobione. Stopień wysmażenia - każdy otrzymał taki jaki chciał. Jako dodatek dobrałam masło homarowe i było słabiutkie. Masło Ed Reda do steków fajnie pasowało.

Dziękujemy, mikim248
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na 4-5/5. Steki bdb, desery słabsze. Brak klimatyzacji!!! Kelnerzy olewają klientów. Czekaliśmy 30 min zanim dostaliśmy karty. Dodam, ze nie było ruchu. Kelnerka niezorientowana co do karty. Po zamówieniu zniknęła. Wróciła tylko raz żeby wziąć naczynia i przynieść desery. Na rachunek czekaliśmy kolejne 30 min. Taka obsługa może wynikać z faktu, ze napiwek jest odgórnie naliczany do rachunku.

Dziękujemy, krzysztofr553
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciepło - słaba klimatyzacja w sali obok kuchni. Takiej kuchni, a szczególnie kucharzy nie pokazywałbym. Wino czerwone - ciepłe, somelier powiedział, że zagraniczni klienci nie lubią zimnego. Sosy do steków - słabe. Ogólnie - mniej niż średnio. Dawny urok przeminął.

1  Dziękujemy, 749wojciechc

Ed Red — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ed Red? Podziel się wrażeniami!