“Super klimat”
Caffe Zaćmienie — recenzja

Caffe Zaćmienie
Nr 591 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)

Byłam 5 razy
Miła obsługa, pyszna kawa i piwo w dobrej cenie.
Polecam miejsca na balkonie.
Idealne miejsce na spędzenie wieczoru ze znajomymi!

Dziękujemy, arakumla

Zrecenzowano 2 stycznia 2019

Jedno z miejsc przy krakowskim rynku, które częściej odwiedzam. Fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi, trzeba przyznać, że trochę drogo , ale grzaniec rewelacyjny :) Proponowałbym też zwrócić uwagę na możliwość palenia na sali, jest to największym minusem.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Dawid N
Zrecenzowano 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

O ile wystrój czy menu przyciąga klientów to jedna kelnerka psuje wszystko. Jej zachowanie wobec gości to porażka. Pierwszy raz spotkałam sie aż z takim chamstwem. Dziewczyna pożegnała nas słowami "mam nadzieję, że ostatni raz". Zero taktu, kultury osobistej i szacunku. Widocznie właściciele mają gdzieś jak w ich lokalu traktowani są goscie. Chyba czas zmienić obsługę, bo lokal traci gości. Nie polecam nikomu!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, 40michalinap
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, drinki bardzo dobre, super wygląda pina colada podana w kokosie z odpalonym zimnym ogniem, polecam też panini bardzo smaczne :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 267nataliak
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miałem wątpliwa przyjemność być tu 3 razy... raz po zamówieniu dzbana piwa czekaliśmy 50 min po czym i tak go nie otrzymaliśmy wiec trzeba było wyjść, drugi raz piliśmy piwo tym razem zamówione przy barze wiec nie dało się nic zepsuć, 3 raz, lemoniada (zero smaku, sam lód) - pizza myśle ze z biedronki (kpina) cena w stosunku do jakości jest zdecydowanie za duża.... no i Pan z obsługi tez pozostawia wiele do życzenia ;( niestety nie polecam, dla mnie 3 razy to i tak zdecydowanie za dużo;(

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, karolz948

Caffe Zaćmienie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Caffe Zaćmienie? Podziel się wrażeniami!