Kawał porządnej lekcji historii

Bardzo gorąco polecam wizytę w tym muzeum, autentyczność miejsca, super ekspozycja i elementy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Airborn71
Libertów, Polska
FABRYKA SCHINDLERA

Bardzo ciekawe miejsce związane z historią II wojny światowej. Oraz nakręconym na ten temat filmem... Przeczytaj więcej

mirek030201
Pruszcz Gdański, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (16 516)

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre muzeum, ekspozycja zapada w pamięci.
Dużo interaktywnych atrakcji, które można dotknąć, poruszyć

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, jp31690
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

10/10 świetne muzeum.
Uwaga!!! Polecam zakupić bilety do muzeum w Sukiennicach w centrum obsługi MK - sprzedają bilety na 1-2 dni przed. Unikną Państwo kolejki przed samym muzeum, a także rozczarowania na miejscu, że bilety skończyły się kilka godzin temu. Oddział Na Lipowej 4 sprzedaje jedynie bilety na dzień bieżący. Od rana ustawiają się ogromne kolejki. Natomiast rezerwacje online są zablokowane na min 2 tyg na przód.
Oczywiście z biletem omijają państwo kolejkę i wchodzą na konkretną godzinę :)
A samo muzeum przemyślane, cała scenografia, i przestrzeń audiowizualna, filmy, dźwięki, które pobudzają naszą wyobraźnię. Na muzeum warto przeznaczyć kilka godzin. Wtedy w spokoju można obejrzeć dokument-wywiad z byłymi pracownikami fabryki w sali kinowej, ale rownież poświecić wystawie i wszystkim treściom zgromadzonym odpowiednią ilość czasu. Polecam, zapewne wrócę.

1  Dziękujemy, BoskaJakuboska
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Będąc w Krakowie i interesując się okresem II wojny światowej wystawa do oglądnięcia obowiązkowo. Dokładne oglądnięcie jej zajmie trochę czasu (parę godzin).

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, dcz67
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wystawa zawiera bardzo dużo ciekawych informacji historycznych oraz zachęcających multimedialnych pokazów.
Polecam wszystkim !

Dziękujemy, noahblack20
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Punkt obowiązkowy podczas wyjazdu turystycznego do Krakowa, ciekawa ekspozycja i ciekawie zaaranżowane wnętrza. Bilet warto wcześniej zarezerwować, bo zwłaszcza w sezonie może być problem z wejściem, a poza tym osoby posiadające wcześniejszą rezerwację nie muszą stać w kolejce. Lepiej wybierać godzinny poranne gdy nie ma jeszcze dużego natężenia turystów. Dla turystów indywidualnych może być uciążliwe przebijanie się przez grupy zorganizowane.

Dziękujemy, 773filipj