Obsługa w hostelu bardzo miła, miałem pokój w dobrym stanie i wygodne łóżko. Hostel jest położony w dobrej lokalizacji, wszędzie blisko.Chyba największą zaletą jest to, że jest dobra lokalizacja, a wadą fakt, że nocami bywa głośno.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, MichaelRep
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka Z, Kierownik, Tara Hostel KrakowOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za komentarz i zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług.

Zrecenzowano: 5 września 2019

W tym roku oceniam bardzo słabo nawet nie chce mi się tego opisywać.
Obsługa słabo
A jak właścicielka robi remont to niech pokoi nie wynajmuje i niech klientów o tym informuje przed przyjazdem. To prawdopodobnie był mój ostatni pobyt w tym hostelu. Będzie mi tylko żal kontaktu z p. Agnieszką.

Dziękujemy, ruda312019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka Z, Manager, Tara Hostel KrakowOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Remont odbywał się w lokalu który nie należy do hostelu i po zgłoszeniu przez Panią obiekcji nie odbywał się w bezpośrednim sąsiedztwie z Pani pokojem. Poza tym, proponowaliśmy Pani również zmianę pokoju na inny. W naszym odczuciu staraliśmy się rozwiązać zaistniałą sytuację tak aby znaleźć satysfakcjonujące dla Pani rozwiązanie i jest nam przykro, że mimo wszystko nie jest Pani zadowolona z pobytu.

Zrecenzowano: 5 września 2019

Byliśmy z mężem przez kilka dni w Krakowie, bardzo zadowoleni z noclegu w Tara Hostel. Lokalizacja super - z naszego okna można było zobaczyć Wawel, bardzo blisko różne atrakcje turystyczne. W tej kamienicy jest sklep (czynny całodobowo), za parę minut można dojść do restauracji czy kawiarni. Czyste, przytulne pokoje z łazienką. Bardzo miłe panie na recepcji, zawsze pomogą.

Dziękujemy, klarissamaklellan

Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii i oczywiście zapraszamy do nas ponownie.

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Nocowaliśmy jedną noc, więc dla nas było bardzo dobrze. Pokoje czyste, dostępne ręczniki, kuchnia ogólnodostępna wraz ze stołówką. W pokoju przydałaby się telewizor ale na tak krótki czas nie ma to znaczenia, no i oczywiście cena byłaby pewnie wyższa a nam chodziło o tani nocleg.

Dziękujemy, jrogulska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka Z, Manager, Tara Hostel KrakowOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ponownie.

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Pobyt miły,obsługa bardzo miła ,czysto .Jedyny mankament to brak kuchenki i wysokie chody.Dobrze by było gdyby była jakaś lampka nocna i półeczka na ścianie.Blisko do centrum i sklepy w pobliżu co jest plusem.

Dziękujemy, Trail23859765978
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka Z, Manager, Tara Hostel KrakowOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii oraz wskazówki, postaramy się doposażyć pokoje.