Kraków
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Nocowaliśmy jedną noc, więc dla nas było bardzo dobrze. Pokoje czyste, dostępne ręczniki, kuchnia ogólnodostępna wraz ze stołówką. W pokoju przydałaby się telewizor ale na tak krótki czas nie ma to znaczenia, no i oczywiście cena byłaby pewnie wyższa a nam chodziło o tani nocleg.

Dziękujemy, jrogulska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka Z, Manager, Tara Hostel KrakowOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ponownie.

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Pobyt miły,obsługa bardzo miła ,czysto .Jedyny mankament to brak kuchenki i wysokie chody.Dobrze by było gdyby była jakaś lampka nocna i półeczka na ścianie.Blisko do centrum i sklepy w pobliżu co jest plusem.

Dziękujemy, Trail23859765978
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka Z, Manager, Tara Hostel KrakowOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii oraz wskazówki, postaramy się doposażyć pokoje.

Zrecenzowano: 24 grudnia 2018

Wizyta grupowa na 5 dni, odbyła się bez żadnych zarzutów. Łazienki czyste, łóżka zaścielone, pokoje schludne. Niczego nie brakowało, co było w opisie Hostelu. A pokój gościnny perfekcyjnie nadaje się do spotkania i wypicie wspólnej herbaty. Tak więc gorąco polecam!

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Sightseer48013812596
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka Z, Manager, Tara Hostel KrakowOdpowiedź udzielona 1 stycznia 2019

Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii i oczywiście zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018

Praktycznie wszystko super, obsługa bardzo miła, czysto, taniutko i ekstra lokalizacja. Jedyny minus to zamykana na noc część wspólna, ludzie przyjeżdzają o późnych porach, a kuchnia zamykana jest o 23, czyli hostel nie dla każdego. Generalnie polecam!

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ssochaa
Zrecenzowano: 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hostel w fajnym miejscu, z balkonu mieliśmy widok na Wawel :)
Miła pani w recepcji, wszystko szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jedynym minusem był brak pościeli antyalergicznej ale można było to przetrwać
Idealny na szybki nocleg w Krakowie :)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, mynotnormallife