“Dobre”

Frytki Belgijskie w Krakowie
Nr 49 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Kuchnie: Belgijska
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opis: Przedstawiciele kultowego miejsca na mapie krakowskiego Street Foodu, smażyciele Frytek Belgijskich z sosami domowej roboty!
Zrecenzowano 5 września 2019

Dobre frytki, fajna przekąska. Jednak uważam, że kiedyś były dużo lepsze. Sosy dobre, duży wybór. Już małą porcją można się dobrze najeść.

Dziękujemy, agnessfood

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Gdyby nie gołębie fajne miejsce na posiedzenie przy food truckach. Frytki, więc na wynos ale naprawdę świeże i smaczne.

Dziękujemy, Daruspl
Zrecenzowano 23 marca 2019

Po dosyć długiej przerwie od frytek belgijskich stwierdziłam, że się za nimi steksniłam i zakupiłam małą porcję. Dobrze, że małą... To ewidentnie nie to co kiedyś. Pmietam jak fyrty były mega chrupiące z zewwnątrz i mięciutkie w środu. Teraz różnica między "skorpuką" a wewnętrzną cześcią nie była zbyt zauważalna - to samo mogłabym przygotować sobie w domu. Jednak sosy dalej wspaniłe.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, r0s492
Zrecenzowano 14 marca 2019

Bardzo dobre, niezbyt tłuste frytki, podawane z różnymi sosami w stylu belgijskim (na bazie majonezu) - ciekawe i oblegane miejsce

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, panba2018
Zrecenzowano 28 grudnia 2018

Niestety tragedią większości miejsc fastfood'owych, ale i wielu uznanych restauracji jest robienie frytek z mrożonych ziemniaków. Nasi drodzy klienci wychowani na macu i kfc zapomnieli (lub nigdy nie wiedzieli) chyba jak smakują dobrze zrobione frytki ze świeżo krojonej przeznaczonej na frytki odmiany ziemniaka. Niestety frytki belgijskie wpisują się w tą przykrą gastronomiczną modę. Moim zdaniem frytki z mrożonych ziemniaków nie dorównują chociażby tym robionym domowym sposobem na oleju rzepakowym z pierwszej lepszej odmiany. Jednak zdarza mi się jadać belgijskie bo jak chcę zjeść na mieście nie ma żadnej alternatywy. Podawane sosy są przyzwoite i wielu smakach. Pomagają zapomnieć o mrożonym ziemniaku.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, SKrakowski

Frytki Belgijskie w Krakowie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Frytki Belgijskie w Krakowie? Podziel się wrażeniami!