“Hotel Forum”
Forum Przestrzenie — recenzja

Forum Przestrzenie
Nr 43 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś najnowocześniejszy hotel w Polsce !.Dziś największy i bardzo dochodowy wieszak na reklamy.Z ciekawostek hotel budowano aż 13 lat, otworzony został w 1988 roku zamknięto w 2002 roku.
Jeśli chodzi o Forum Przestrzenie to pozytywne miejsce na spędzenie czasu w szczególności w okresie letnim.Dużo imprez tematycznych w plenerze.Posiłki smaczne polecam pizza PARMA.Do zobaczenia.

Dziękujemy, 82jacek2019

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce dla każdego , wypad ze znajomymi bardzo udany , polecam wszystkim odwiedzić , na pewno wrócę

Dziękujemy, simon9619
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Fajnie posiedzieć na leżakach ale tylko na napoje. Budka na zewnątrz z hot dogami i burgerami podaje zimne jedzenie. Gość obsługujący nie miły a same hot dogi w smaku n ie dobre

Dziękujemy, kat469
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Forum chodzę już kilka lat, nigdy się nie zawiodłam. Super klimat, bardzo dużą przestrzeń, milion leżaków do rozłożenia i chillowania na plaży Forum. Pizza w każdej wersji najlepsza, piwa ciekawe, kraftowe z różnych browarów. Burgery ok, ale w Krakowie można znaleźć o wiele lepsze. Dużo imprez tematycznych więc człowiek zawsze znajdzie coś dla siebie. Polecam z całego serca

Dziękujemy, owcalp
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli macie ochotę na niezobowiązujące wyjście ze znajomymi, kawę czy kieliszek wina a do tego zjeść coś dobrego- jest to idealne miejsce!
Po poleceniu znajomego, udając się na długi spacer z Kazimierza odwiedziliśmy to miejsce- warto! Polecam z całego serca. Totalny chill i relax!

Dziękujemy, Miajk0103

Forum Przestrzenie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Forum Przestrzenie? Podziel się wrażeniami!