“Strata czasu ”
Forum Przestrzenie — recenzja

Forum Przestrzenie
Nr 51 wśród 109 Szybkie posiłki (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Po kilkumiesięcznej przerwie zajrzałam tu ponownie na sobotnie śniadanie. Jakość spadła na psy: porcje są znacznie mniejsze niż kiedyś, bekon wysuszony na wiór, stara kukurydza, pancake’i wyprodukowane chyba o świcie w ilości hurtowej: zimne, mączne i bez smaku, syrop klonowy o konsystencji wody o smaku klonowym. Tylko owsianka w miarę ok. Nie zmieniły się dwie rzeczy: niemiłosiernie długi czas oczekiwania i tłumy chętnych, zwabionych dobrą, choć już niezasłużoną, opinią z przeszłości.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, jolantab690

Zrecenzowano 16 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zawsze miła atmosfera dobre piwo. można spędzić czas bramami pracują na pełnych obrotach zawsze chętni żeby pomóc i doradzić. Pizzę jadłem tu raz jakiś czas temu zaraz przed zamknięciem była prawdę dobra. Kanapki i burgery nie pomogę nie jadłem.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, przemyslaw89
Zrecenzowano 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

bardzo fajne miejsce z widokiem na Wawel. dość osobliwy budynek, w którym się znajduje dodaje uroku tej miejscówce. byłam tam ze znajomymi na śniadaniu i było bardzo smacznie. porcja była duża, fajne dodatki. wybór jest też dość ciekawy i jest z czego qybierać.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, terecha
Zrecenzowano 15 października 2018

Nie traktuje tego miejsca typowo lunchowo, bo najczęściej piję tam po prostu alkohol, ewentualnie jem pizzę czy też frytki bądź burgera i są to dania niezłe. Czas oczekiwania w sezonie jest duży, ale leżąc na leżaku da się to znieść. Obsługa okej. Świetny klimat. Chętnie tam wracam od lat i polecam przyjezdnym :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, ania z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciek M, Właściciel, Forum PrzestrzenieOdpowiedź udzielona 26 października 2018

Dziękujemy za regularne odwiedziny. Co do czasu oczekiwania, cały czas nad tym pracujemy. Dlatego w sezonie otwieramy dwa dodatkowe bary, a w tym roku kolejnym krokiem do walki z przepustowością na kuchni było stworzenie "Letniej kuchni" czyli foodtracka z burgerami i kanapkami w naszym ogrodzie. Dzięki temu stworzyliśmy dwa zespoły kuchenne i czas oczekiwania bardzo się zmniejszył.
Zapraszamy ponownie i dziękujemy za recenzję.

Zrecenzowano 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce idealne na odpoczynek od zgiełku miasta czy od całodziennego zwiedzania tego magicznego Grodu :)
Można się położyć i chwilę zrelaksować. Można się napić czegoś mocniejszego jak i czegoś bez procentów. Można podziwiać Wisłę, Wawel. Można pogawędzić, można pomilczeć. Można wszystko i wypróbuj to miejsce po swojemu - po prostu je sprawdź!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, ninisiaq

Dziękujemy za odwiedziny i znalezienie czasu na napisanie tej miłej recenzji. Pozdrawiamy z Wyspy Forum.

Forum Przestrzenie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Forum Przestrzenie? Podziel się wrażeniami!