Kraków
Zrecenzowano: 19 października 2018

Pokój dla 3 osób: żeby jedna mogła przejść dwie muszą się położyć. Ale jest z tym związana trudność: najpierw trzeba odkleić się od podłogi a potem przemóc obrzydzenie do ohydnie brudnego wezgłowia. Dwa kubki, w tym jeden przylepiony brudem do tacki. WSZYSTKO dodatkowo płatne (basen, śniadania, rower za 50 dych, itp) i to bardzo drogo. Może lepiej przenocować w hotelu, a nie w tej stajni?
Niestety, nie zajrzałem przed wyjazdem do Tripa.

Wskazówka dotycząca pokoi: Każdy poza tym hotelem.
Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Parawruch
Zrecenzowano: 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bylem w tym hotelu 4 lata temu I teraz jestem zaskoczony bardzo niemile.pokoj z booking to byl standard pokoju robotniczego.doplacilem 59 zl.I wtedy distalem pokoj taki jak byl na zdjeciu.Ale łozko tzn materac kiepski.nawet tralka ozdobna wypadala.branie oplat po 20 zl za bilard.pingpong.yaukuzi sauna to jest ......dziadostwo.Basen wszedzie czuc zagrzybienie.Woda zimna ale czysta.Reczniki juz swoje lata maja.plus dla recepcjonisty bardzo mily pomocny pan.za cene 189 zl za 2 osoby znajdziecie cos w Centrum a Buena obrzezach Krakowa.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Marcin R
Zrecenzowano: 26 grudnia 2017

Hotel potrzebuje remontu. W pokoju mieliśmy jedną zamokniętą ścianę, prawdopodobnie sąsiadowała z łazienką z kolejnego pokoju, brodzik w naszym pokoju miał pęknięty spód, trzeba było uważać by nie zrobić sobie krzywdy w stopy, woda nie spływała. Na basenie lepiej nie spoglądać na sufit... Dojazd do hotelu wąskimi uliczkami.

Termin pobytu: lipiec 2017
3  Dziękujemy, AgnieszkaP1086
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pokój nie posprzątany,bardzo ciasno(jedna osoba musiała wchodzić na łóżko,jeśli druga chciała przejść)Powyrywane gniazdka elektryczne,tv zniszczony miał chyba ze 25lat(z niedziałającym pilotem)Problemy z otwieraniem drzwi kartą...daleko od przystanku.Na $niadania codziennie jajecznica,jaja na twardo i takie same parówki,Woda do zaparzenia herbaty przeważnie letnia,praktycznie nie działające wi fi(internet ogólnie słaby w tej okolicy)Hotel ma w swojej ofercie miejsce do grillowania,po przyjeździe dowoadujemy się że takowego brak.Ogólnie słabiutko nie polecam.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, arturarturartur
Zrecenzowano: 30 czerwca 2017

Hotel na uboczu w nieciekawej dzielnicy. Ograniczenia na basen (godzina na pobyt) mimo że hotel był prawie pusty, a sauna dodatkowo płatna. Gdy przyjechaliśmy (początek maja) w pokoju było straszliwie zimno, na co pan konserwator, który przyszedł naprawić nam gniazdko stwierdził ,że już jest po sezonie grzewczym i nie będą nam włączać ogrzewania, co najwyżej możemy poprosić o dodatkowe koce na recepcji. Na szczęście recepcjonista był bardziej pomocny i rano jak się obudziłam grzejniki były już ciepłe. Recepcjoniści mili i pomocni. Śniadania bardzo skromne

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Katarzyna B