Zrecenzowano 26 grudnia 2017

Hotel potrzebuje remontu. W pokoju mieliśmy jedną zamokniętą ścianę, prawdopodobnie sąsiadowała z łazienką z kolejnego pokoju, brodzik w naszym pokoju miał pęknięty spód, trzeba było uważać by nie zrobić sobie krzywdy w stopy, woda nie spływała. Na basenie lepiej nie spoglądać na sufit... Dojazd do hotelu wąskimi uliczkami.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, AgnieszkaP1086
Zrecenzowano 13 października 2017

Wszystko schludne i zadbane, pomocny personel i przede wszystkim cicha, spokojna okolica. Na miejscu basen, Śniadanie ok Jestem zadowolona z pobytu w hotelu Daisy,jeśli zdecyduję się na wakacje w Krakowie to na pewno wrócimy do hotelu Daisy.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, benita813
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pokój nie posprzątany,bardzo ciasno(jedna osoba musiała wchodzić na łóżko,jeśli druga chciała przejść)Powyrywane gniazdka elektryczne,tv zniszczony miał chyba ze 25lat(z niedziałającym pilotem)Problemy z otwieraniem drzwi kartą...daleko od przystanku.Na $niadania codziennie jajecznica,jaja na twardo i takie same parówki,Woda do zaparzenia herbaty przeważnie letnia,praktycznie nie działające wi fi(internet ogólnie słaby w tej okolicy)Hotel ma w swojej ofercie miejsce do grillowania,po przyjeździe dowoadujemy się że takowego brak.Ogólnie słabiutko nie polecam.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, arturarturartur
Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Hotel na uboczu w nieciekawej dzielnicy. Ograniczenia na basen (godzina na pobyt) mimo że hotel był prawie pusty, a sauna dodatkowo płatna. Gdy przyjechaliśmy (początek maja) w pokoju było straszliwie zimno, na co pan konserwator, który przyszedł naprawić nam gniazdko stwierdził ,że już jest po sezonie grzewczym i nie będą nam włączać ogrzewania, co najwyżej możemy poprosić o dodatkowe koce na recepcji. Na szczęście recepcjonista był bardziej pomocny i rano jak się obudziłam grzejniki były już ciepłe. Recepcjoniści mili i pomocni. Śniadania bardzo skromne

• Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 30 maja 2017

Próbowałam zarezerwować pokój na dwie noce z dzieckiem, które skończyłoby 8 lat w drugi dzień/noc pobytu i niemiły recepcjonista powiedział, że musimy zapłacić za dostawkę- więc ja uporczywie/nieco przekornie- drążyłam temat, dlaczego mamy płacić za pierwszą noc, skoro dziecko będzie jeszcze miało 7 lat (nie chodzi tu o pieniądze, tylko o zasadę oraz o proklienckość hotelu!). Recepcjonista zasugerował, że nie musimy przecież do nich przyjeżdżać, skoro mi nie pasuje...już wiem, skąd te mało pochlebne opinie. Hotelu + obsługi w każdym razie w ogóle nie polecam.Na prośbę o kontakt z kierownikiem- oczywiście- brak możliwości ;-) Komedia po prostu.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Izabela S