Kraków
Całkiem dobre zoo

W krakowskim zoo ostatnio byłam kilka lat temu, ale tak czy inaczej dobrze je wspominam. Na pewno... Przeczytaj więcej

dorixen
Kraków, Polska
Zoo się poprawia z biegiem lat

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019
pawel-moto-adre
Kęty, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybiegi w zoo z biegiem lat są remontowane . Od ostatniego pobytu trochę się polepszylo doszedł wybieg z pingwinami. Ceny w małych lokalach na terenie zoo dość wysokie. Parking płatny w weekend czekaliśmy ponad 40.minut na wjazd na teren parkingu z którego jeszcze jest około 1.5 km do kas biletowych . Do zoo można iść pieszo pod górkę lub skorzystać z komunikacji miejskiej.

2  Dziękujemy, pawel-moto-adre
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Zoo dużo ciekawych zwierząt, w środku jest również mini-zoo w którym można karmić zwierzęta np. Kucyki, osiołka, króliki, lamy, owieczki, kozy, świnki morskie i świnki miniaturowe. Polecam przyjechać w tygodniu. We wakacje, w weekend, duża kolejka do kas, jednak najgorszy był dojazd korek 2 km do parkingu. Nie polecam parkowania w obszarze Zoo, poza parkingiem, wszędzie zakazy parkowania i zatrzymywania. Straż miejska zakłada blokady. Dojście z parkingu do Zoo nieprzystosowane dla rodzin z małym dzieckiem. Trasa utwardzona, lecz wyboista, wysokie nierówności jak dla rodzin pchających dziecięcy wózek. Nie wspominając o „komforcie” dziecka. Za to głównie odejmuje gwiazdkę.

Dziękujemy, 650krzysztofd
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Bardzo lubię ogrody zoologiczne, czasem wśród zwierząt znajduję mądrzejsze istoty od niektórych ludzi ;-)
Krakowskie ZOO znajduje się w Lasku Wolskim, na wzgórzu Pustelnik. Przy okazji długich weekendów bywa tam dość tłoczno.
Dojechać tu można autobusem nr 134 bądź własnym autem (są parkingi). Bilet normalny 18 zł, ulgowy -10 zł. Niestety nie ma rodzinnych biletów (tylko krakowska karta rodzinna 3+).
Miejsce fajne, spokojne, zielone, czyste i zadbane. Jest tutaj fajna żyrafiarnia (i Malik, Malman i Denar ;-)). Można tez uczestniczyć w pokazach karmienia słoni, pingwinów i uchatek.
Polecam na rodzinny spacer.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, grytfus
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce. Male ale bardzo klimatyczne. Mloda zachwycona. Tylu achow i ochow nie bylo juz dawno :) male zoo pozamiatalo system. Siedzielismy na ławce a mloda latala z marchewkami od kozy do lamy od lamy do królików i karmiła inwentarz. Polecam. Dzieci beda zadowolone a i wielbiciele ogrodów zobaczą wiele roslinek ktore zechcą zasadzić u siebie

Dziękujemy, 253bo_enas
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto tam pojechać, choć brakuje jakiegoś efektu "wow". Na plus na pewno mały tygrysek, pingwiny też fajne.

Dziękujemy, 660grb