Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce na. Odległość w samym sercu Kazimierza. Wszędzie jest blisko. Obsługa miła i pomocna. Można płacić kartą.
Darmowe śniadanie i kolacja organizowana przez wolontariuszy. Można poprosić o zorganizowanie wycieczki. Pokoje czyste. W nocy było spokojnie o cicho. Polecam. Jedyny minus to to ze nie ma windy na 4 piętro ale można to przeżyć :)

Dziękujemy, queen_meretseger
Zrecenzowano: 26 listopada 2017

Nocowałam ze znajomymi w hostelu Momotown w czasie naszego pobytu w Krakowie.
Bardzo nam się podobało.
Pokoje są duże i ciepłe a łazienki czyste i widać, że regularnie sprzątane.
Pracownicy recepcji byli bardzo mili i bardzo o nas dbali w czasie pobytu. Super sprawą był organizowany wieczorem grill i darmowe kiełbaski (w sam raz przed weekendową imprezą :)

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, monika985
Zrecenzowano: 11 listopada 2017

Położony w samym centrum krakowskiego Kazimierza, na przeciwko siedemnastowiecznej synagogi, dwa kroki od słynnej ulicy Szerokiej, 20 minut spacerem do Rynku Głównego Momotown Hostel oferuje sympatyczną atmosferę, miły ogródek, przyzwoite śniadanie i nieco zaniedbane wnętrza, choć najwyraźniej niektóre z pokoi zostały niedawno odnowione na przykład nr 14. Świeży czysty, z ładną łazienką ale nieco surowy w wystroju (którego po prostu nie ma! żeby chociaż jakiś obrazek!) Poważny brak: wyłącznie górne oświetlenie, bez lampki przy łóżku... A ja lubię przed snem poczytać. I nie wstawać z łózka, żeby zgasić światło.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, romanmadue
Zrecenzowano: 26 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Hostel w dobrej cenie za te warunki. Nie spodziewaliśmy się luksusów. Świetna lokalizacja, czyste łazienki i dobre śniadania.
Jedynym minusem jest pokój śmierdzący papierosami, mimo że w całym hostelu obowiązuje zakaz palenia.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, Kasia1989
Zrecenzowano: 7 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Cena jak na hostel i pokój na cztery noce,który przydzieliła nam obsługa jak najbardziej okej. Natomiast zdjęcia były przedstawione trochę w innym świetle niż sie spodziewalismy. Łazienka damska piętro niżej, prysznice to same kabiny. Zero prywatności. Ściany są zrobione chyba z kartonu,bo słychać dosłownie wszystko. To co dzieje sie piętro niżej a nie wspomne o pokoju obok. Jeżeli chodzi o wypoczynek to z pewnością odradzam. Obsluga przemila, pomocna. Śniadania bez rewelacji,bo każdego dnia to samo. dłuższy wyjazd? Na pewno nie hostel momotown.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, pyziula