“Spadek jakosci”
Da Grasso — recenzja

Da Grasso
Zamów online
Nr 1 476 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska, Pizza

Kelnerce nie chcialo sie wytrzec piwa po gosciach, nie sprzatnela takze kufli. Pizza spalona. Wydaje sie ze wlasciciel nad tym nie panuje.

Dziękujemy, Zbigniew Z

Nie polecam. 18 września 2019 r. zamówiłem pizze przez stronę internetową pizzerii, podając poprawny adres (ul. Sądowa w Krakowie). Taki też adres widnieje na potwierdzeniu wysłanym przez pizzerię na mój e-mail. Gdy oczekiwałem na pizzę, odebrałem telefon od dostarczyciela, z którym niezbyt mogłem się porozumieć po polsku. Starałem się mu wytłumaczyć, że musi dowieźć mi pizzę na ulicę Sądową a nie Sadową. Po chwili dzwoni do mnie pracownik pizzerii, który informuje mnie, że zamówiłem pizzę na ulicę Sadową i jeśli chcę, żeby dowieźli mi na ulicę Sądową, muszę zapłacić dodatkowe 5 zł. Powiedziałem, że oczywiście zapłacę, jeśli to moja pomyłka. Okazało się jednak, że całe zamieszanie wynikło ze sprzętu, jakim dysponuje pizzeria, a które nie obługuje polskich znaków, a pani pracownik pizzerii próbowała wmówić mi, że to ja "robię z niej głupka", co było bardzo nieeleganckie. A po prostu mają takie urządzenia i sami robią z klientów głupków. Poza tym mówiła, że w ogóle na ulicę Sądową nie dowożą, podczas gdy system na stronie internetowej sieci Da Grasso wskazuje tę pizzerię (a także drugą pizzerię na Nowej Hucie) jako dostarczającą pizzę na ulicę Sądową. Odradzam każdemu, mimo że następnego dnia dostałem zwrot pieniędzy.

1  Dziękujemy, mjanicki_1
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Poproszę zwrócić uwagę na starszego pana który dziś 13.08.2019 dostarczał jedzenie na ulice Walerego Sławka . O godzinie 12:40 . Czy to jest problem klienta ze gość jest nieogarnięty i nie mógł znaleźć mieszkanie ?ja płace za spokój i za dostarczenie jedzenia pod drzwi i nie interesuje mnie jak to będzie zrobione . Jedzenie tez nie było świerze . uważam ze takie restauracje w ogóle nie powinny istniejąc ! Klienta traktują jak śmiecie . Pieczywo tez nie było świerze . w pojemniku na zupę była dziura . Dziecko dostało może 100g zupy . Nie polecam !

1  Dziękujemy, ZawRina
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce w okolicach Carrefour Czyzyny na spotkanie z kumplami i wypicie kilku piwek przy pizzy. Pizza smaczna, obsługa miła, przystępne ceny, można tez usiąść w małym ogródku na zewnątrz. Spotykamy się w tej pizzerii od kilku lat i zawsze pizza smakuje tak samo dobrze!

Dziękujemy, 961pawels
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Pizzeria godna polecenia,Pizza zawsze smakuje, stwarza wrażenie dobrej jakości użytych składników. Niestety muszą trochę popracować nad obsługą klienta, personel dość zamknięty, często zdarza się, iż nie włączają światła, ani muzyki. Dlaczego? Nie wiem. Mam wrażenie że jeżeli jest jeden lub dwóch klientów w lokalu to twierdzą że się nie opłaca. Tak bywało często, zwłaszcza kiedy nie ma właściciela.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Zbigniew Z

Da Grasso — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Da Grasso? Podziel się wrażeniami!