“Super Jedzenie i atmosfera! ”
Dobra Kasza Nasza — recenzja

Dobra Kasza Nasza
Nr 138 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Byliśmy w tej restauracji już parę razy. Najlepsze dania z kaszą w tle, plus jabłka pod kruszonką na deser które są nie z tej ziemi. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Pabianka

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Jedzenie całkiem smaczne.
Cena jest niska można powiedzieć jak na lokalizacje.
Na pierwszy rzut oka porcje wydają się małe. Są to tylko pozory. Można się najeść.

Dziękujemy, Bożena Ł
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Sympatyczna, nienachalna obsługa, smaczne jedzenie, niedrogie jak na Rynek krakowski piwo - polecamy :)

Dziękujemy, GackowaG
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Bardzo dobra kasza zapiekana w piecu, podawana w kokilkach na desce (trzeba uważać, bo naczynie jest bardzo gorące).
Ciekawe dodatki, dobrze przyprawione, bardzo mi się podobało to, że można wybrać surówkę - nie dostaje się odgórnie miksu jak w większości knajp.
Do tego ceny bardzo przystępne choć lokal znajduje się w samym centrum Krakowa.
Wnętrze również bardzo ładne.
Minus za sos czosnkowy, nie za dobry, trochę sztuczny smak.
Lokal źle wentylowany. Gdy weszliśmy do środka nie było czuć zapachu jedzenia, jednak po powrocie do domu na ubraniach było czuć intensywny zapach z lokalu.

1  Dziękujemy, MucioPucio
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

To była nasza 3 wizyta w tym lokalu, a 5 w tej sieci (pozostale 2 wizyty w Zakopanem) i nie zawiedliśmy się.
Kasze z pieca pyszne, pierogi z kaszą i wątrobką też smaczne (troszkę zbyt suche) no i piwko do kaszy za 3,50 zł
To miłe miejsce z ładnym wystrojem, sprawną obsługą i naprawdę dobrym jedzeniem za przyzwoite pieniądze.
Kasze z pieca około 24-26zł.
Polecam to miejsce i na pewno wrócę nie raz :)

Dziękujemy, monikag90

Dobra Kasza Nasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dobra Kasza Nasza? Podziel się wrażeniami!