Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce. Czyste, ładne pokoje. Super lokalizacja, do rynku starego miasta 10 minut spacerkiem. Do tego przemiła obsługa. Trochę ciasny parking podziemny ale jak się wcześniej zarezerwuje miejsce to jest i czeka. Polecam.

Dziękujemy, lapapi7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tomasz_Piorkowski, General Manager, Vienna House Andel's CracowOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy za pozostawienie opinii po ostatniej wizycie w naszym obiekcie.
Jesteśmy szczęśliwi, że Vienna House Andel's Cracow oraz oferowane przez nas usługi spotkały się z pełną aprobatą i zasłużyły na najwyższą ocenę.
Zapraszamy do licznych odwiedzin w przyszłości.
Z pozdrowieniami,
Regional Director Kraków & Katowic

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna lokacja,praktycznie jakieś trzy minuty od starego miasta.Pokoje super utrzymane w super stylu, śniadania bardzo dobre i możliwość dużego wyboru. Obsługa bardzo miła i pomocna. W skrócie, miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, pawcis11

Drogi Gościu,

W imieniu całego zespołu Vienna House Andel's Cracow bardzo serdecznie dziękuję za Państwa pobyt i pozytywną ocenę naszych usług, lokalizacji i personelu.
Dziękuję za szczególne słowa uznania dla naszych śniadań bufetowych i serwisu. Zawsze cieszymy się na Państwa przyjazd i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych odwiedzin w Krakowie.
Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 17 lipca 2019

lokalizacja - genialna!!! samo centrum Krakowa; wszędzie blisko- na Rynek, na Planty, do Galeri Krakowskiej, do Dworca głownego; pokoj wygodny, nowoczesny, przestronny, lazienkę mielismy z wanną i prysznicem; pyszne sniadanie ; bardzo urozmaicone - ciesze sie że miłam czas z niego skorzystać i też sam wystrój restauracji klimatyczny, duzo zieleni; kelnerzy pomocni i tacy na luzie ;) czego nie spodziewałąm sie po 4* ogolnie super!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, BeataZ280
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tomasz_Piorkowski, General Manager, Vienna House Andel's CracowOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Szanowna Pani Beato,

Bardzo dziękujemy za poświęcenie swojego czasu i ocenę naszego hotelu.
Cieszę się, że jest Pani zadowolona ze swojego pobytu
i mam nadzieję wkrótce gościć Panią ponownie.

Załączam serdeczne pozdrowienia,

Zrecenzowano: 13 maja 2019

W hotelu Vienna spędziłam z mamą dłuższy weekend w kwietniu. Największym plusem jest lokalizacji. Blisko rynku i dworca głównego.
Po całym dniu spędzonym w podróży powitała nas bardzo głośna i denerwująca muzyka, chyba z restauracji i pubu. Zazwyczaj w hotelach takie miejsca są oddzielone, by w hotelowym lobby był spokój. Tutaj jednak tak nie jest. Pokoje są malusienkie, ale ładnie i nowocześnie urządzone. Na nasze nieszczęście miałyśmy pokój zaraz przy roboczym pokoiku pań pokojówek, co dla nas oznaczało pobudkę przed 7 rano w piątek. Panie pokojówki bardzo głośno się śmiały i żartowały przez cały wczesny ranek, nam do śmiechu nie było. To samo niestety zdarzyło się w sobotę. Dodam jeszcze że po śniadaniu okazało się, że nasz pokój został zastawiony jednym z wózków. Śniadania bardzo skromniutkie. Dobre ale niezbyt różnorodne. Bardzo mały wybór owoców i warzyw. O wyborze sałatek można zapomnieć. Szkoda, że takie wysokie ceny nie idą w parze z odpowiednią jakością.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 724dominikak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vienna H, General Manager, Vienna House Andel's CracowOdpowiedź udzielona 2 czerwca 2019

Szanowna 724dominikak,
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii na temat ostatniego pobytu. Cieszymy się, że nasza lokalizacja przypadła Pani do gustu, jednocześnie przykro nam, że pewne aspekty nie spełniły Pani oczekiwań.
Zapewne muzyka, o której Pani wspomina dochodziła z naszej restauracji, gdyż raz w tygodniu organizujemy wieczór z muzyką na żywo, która cieszy się uznaniem i jest dodatkową atrakcją dla naszych Gości. Muzyka ta jednak nie zakłóca wypoczynku naszych Gości w pokojach hotelowych.
Przepraszamy również za opisane sytuację dotyczące pracy pań pokojowych. Oczywiście takie zdarzenia nie powinny miejsc miejsca, gdyż spokojny wypoczynek Gości jest dla nas priorytetem. Pani uwagi zostały przekazane do kierownika działu.
Zapraszamy do ponownych odwiedzin.
Z pozdrowieniami,

Zrecenzowano: 22 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny ale jedzenie w restauracji na bardzo słabym poziomie. Z zamówionych kilku dan wszystkie były bardzo średnie a ceny wysokie. Pokoje czyste, śniadania smaczne a obsługa miła, ogólnie polecam

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, 304maciejb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tomasz P, General Manager, Vienna House Andel's CracowOdpowiedź udzielona 2 stycznia 2019

Szanowny 304maciejb,
Dziękujemy za wybór Vienna House andel's Cracow podczas ostatniego pobytu oraz za znalezienie czasu na podzielenie się uwagami na temat hotelu. Pozytywne komentarze są dla nas miłe i motywujące, krytyczne uwagi natomiast pozwalają na podjęcie działań zmierzających do poprawy funkcjonowania naszego hotelu. Przykro nam, że nasza restauracja nie spełniła Pana oczekiwań. Pana opinia została przekazana do managera restauracji. Będziemy mocno zobowiązani, jeśli w niedalekiej przyszłości będziemy mieć okazję kolejny raz Pana gościć.
Z poważaniem,