Kraków
Dom strachow

Mega!!! Warto, naprawde warto! Swietna atmosfera jak w prawdziwym horrorze! Super stroje, zagadki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Karolina A
Świetne miejsce

Miejsce naprawdę fajne lecz dla ludzi lubiących horrory i straszne rzeczy polecam wybrać strefę od... Przeczytaj więcej

329mateuszs
Radom, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 011)

Zrecenzowano: 12 września 2019

Moja druga wizyta.. Żółta wersja, faktycznie ,delikatnie mówiąc, na pierwszy raz trochę zbyt "hardcorowa".. Dzisiaj, zielona sprawdziła się idealnie. Kto wie, może uda mi się przełamać I wrócić do trudniejszego etapu , choć rany dopiero co się zagoily, a paralizator wciąż sni się po nocach. Obsługa tworzy rewelacyjny spektakl, dostarczając emocji, po które każdy z wizytujących tam zagląda

ps idealny sposób, aby sprawdzić czy przyjaciele skoczyliby za nami w ogień
gorąco polecam !
Ja wrócę na pewno

1  Dziękujemy, hebdapaulina
Zrecenzowano: 12 września 2019

Polecam kazdemu kto lubi tego typu tematyke . Można się wystraszyć. Świetnie przygotowane pomieszczenia

Dziękujemy, TEpodroznik
Zrecenzowano: 12 września 2019

Zielony straszniejszy niż się wydaje, zaczęło być strasznie już w samej poczekalni, polecam wszystkim

Dziękujemy, sandromok
Zrecenzowano: 11 września 2019

Rewelacja!!! Dla początkujących polecam wersję zieloną. Spokojnie można wejść w grupie wielojęzycznej - podpowiedzi są w j. polskim oraz angielskim. Obsługa bardzo miła (pozdrowienia dla klauna ;) ) Mocno polecam

Dziękujemy, Zwiras
Zrecenzowano: 7 września 2019

Super!!!! polecam Wszystkim, byłem z synem na wersji średniej i było ekstra. Ciekawe co się dzieje na hard

Dziękujemy, Lokisek