Zapisz
Polecam

Bardzo polecam, pomimo ze nie dotrwalismy do konca. Miła obsługa i super mroczny klimat. Lepiej iść... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 października 2020
Majorjaca
Polecam!!

Coś co mogę śmiało polecić każdemu kto chce poczuć dreszczyk emocji. Wszystko super zaplanowane... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 października 2020
sebastiantF6106SB
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 267)

Zrecenzowano: 12 września 2019

Zielony straszniejszy niż się wydaje, zaczęło być strasznie już w samej poczekalni, polecam wszystkim

Dziękujemy, sandromok
Zrecenzowano: 11 września 2019

Rewelacja!!! Dla początkujących polecam wersję zieloną. Spokojnie można wejść w grupie wielojęzycznej - podpowiedzi są w j. polskim oraz angielskim. Obsługa bardzo miła (pozdrowienia dla klauna ;) ) Mocno polecam

Dziękujemy, Zwiras
Zrecenzowano: 7 września 2019

Super!!!! polecam Wszystkim, byłem z synem na wersji średniej i było ekstra. Ciekawe co się dzieje na hard

Dziękujemy, Lokisek
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zielony poziom jak najbardziej dla mnie, świadomość że nikt nie zrobi ci krzywdy naprawdę pomaga xD osobiście uważam że byłoby ciekawiej gdyby zagadki były trudniejsze, bardziej skomplikowane. Polecam nawet osobom które nie przepadają za horrorami. Sama przed wejściem miałam stan przedzawałowy, ale po wejściu nie mogłam się doczekać kolejnych pokoi.

Dziękujemy, agnieszkakB1614ZB
Zrecenzowano: 1 września 2019

Straszne i bardzo straszne.Niestety dla mnie to bylo za duzo, ale wielbiciela tego typu rozrywek beda sie dobrze bawili

Dziękujemy, Anna F