Świetne miejsce

Miejsce naprawdę fajne lecz dla ludzi lubiących horrory i straszne rzeczy polecam wybrać strefę od... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
329mateuszs
Radom, Polska
Genialne miejsce

Polecam każdemu nawet jeśli boi się horrorów. Wtedy zielony poziom w zupełności wystarczający. Na... Przeczytaj więcej

Szczypioor
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 005)

Zielony straszniejszy niż się wydaje, zaczęło być strasznie już w samej poczekalni, polecam wszystkim

Dziękujemy, sandromok
Zrecenzowano: 11 września 2019

Rewelacja!!! Dla początkujących polecam wersję zieloną. Spokojnie można wejść w grupie wielojęzycznej - podpowiedzi są w j. polskim oraz angielskim. Obsługa bardzo miła (pozdrowienia dla klauna ;) ) Mocno polecam

Dziękujemy, Zwiras
Zrecenzowano: 7 września 2019

Super!!!! polecam Wszystkim, byłem z synem na wersji średniej i było ekstra. Ciekawe co się dzieje na hard

Dziękujemy, Lokisek
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zielony poziom jak najbardziej dla mnie, świadomość że nikt nie zrobi ci krzywdy naprawdę pomaga xD osobiście uważam że byłoby ciekawiej gdyby zagadki były trudniejsze, bardziej skomplikowane. Polecam nawet osobom które nie przepadają za horrorami. Sama przed wejściem miałam stan przedzawałowy, ale po wejściu nie mogłam się doczekać kolejnych pokoi.

Dziękujemy, agnieszkakB1614ZB
Zrecenzowano: 1 września 2019

Straszne i bardzo straszne.Niestety dla mnie to bylo za duzo, ale wielbiciela tego typu rozrywek beda sie dobrze bawili

Dziękujemy, Anna F