“Urocze miejsce”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Liczba recenzji: 6
3 recenzje(-i) hoteli
“Urocze miejsce”
Zrecenzowano: 19 kwietnia 2017

Miejsce polecili nam znajomi z Warszawy i mieli rację. W zabytkowe kamienicy znajduje się urocze miejsce, pełne ciepła i profesjonalizmu. Duży i wygodny pokój miał swoja nazwę Porto. Okna na zielone podwórko, zaciszny i przytulny. Odległość od Rynku około 10 min piechotą. Miła i uśmiechnięta obsługa, gotowa pomóc w każdej chwili. Pyszne śniadanko. Blisko dobra restauracja. Bardzo polecam. Z pewnością tam wrócimy.

• Pobyt: marcu 2017, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, madzia_trybus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRACOWDAYSMAGDALENA, Owner, Cracowdays Apartments, 22 kwietnia 2017
Pani Magdaleno,

Bardzo dziękujemy za Pani opinię. Jest nam bardzo miło słyszeć, że pobyt w Cracowdays należał do udanych. Cieszymy się, że nasze starania spotkały się z tak dużym uznaniem oraz że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania :).
Dziękujemy jeszcze raz i zapraszamy w przyszłości!

Serdecznie pozdrawiamy,

Liczba recenzji: 12
12 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
Zrecenzowano: 28 marca 2017

Jeśli masz już dość hoteli i "pseudohoteli", a cenisz sobie jakość zarówno w obsłudze jak i w samych wnętrzach oraz lokalizacji, to wybór tego miejsca będzie właściwy. Uwielbiam tam wracać i za każdym razem czuć się ważnym gościem niezależnie od obłożenia i wszelkich innych okoliczności. Oczywiście klimat krakowskiej kamienicy to już tzw. "wisienka na torcie" Praca związana z częstymi podróżami powoduje, że takie miejsca ceni się bardzo mocno.

• Pobyt: lutym 2017, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Ewelina F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRACOWDAYSMAGDALENA, Owner, Cracowdays Apartments, 30 marca 2017
Pani Ewelino,
Bardzo dziękujemy za docenienie naszych starań aby zapewnić naszym gościom tego czego oczekują.Było nam Panią bardzo miło gościć ponownie u nas!
Do zobaczenia wkrótce:)
Cracowdays Team
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 17 maja 2016

Świetne miejsce na nocleg w Krakowie, idealnie położone raptem parę minut od rynku w cichej uliczce gwarantuje spokojną noc. Pokoje jak i kuchnia gustownie wyposażone i doskonale oddają klimat Krakowa. Sama atmosfera bardzo ciepła i wręcz człowiek czuje się trochę jak z wizytą u rodziny a nie na wyjeździe. Naprawdę bardzo miła i przyjazna obsługa, która chętnie opowie o ciekawych miejscach w Krakowie. Polecam to miejsce na romantyczne wypady, wyjazdy rodzinne jak i wszystkim znudzonym standardowymi pokojami hotelowymi którzy w tym miejscu szybka złapią pozytywną energię.

• Pobyt: maju 2016, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, Łukasz D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRACOWDAYSMAGDALENA, Owner, Cracowdays Apartments, 2 czerwca 2016
Panie Łukaszu,
Bardzo dziękujemy za miłą opinię dotyczącą pobytu w naszym hotelu. Mamy nadzieję, że wróci Pan ponownie do nas:)
Było nam bardzo miło Pana gościć.

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy!
Cracowdays
Ciechocinek, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 20
12 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 27
Zrecenzowano: 20 maja 2015

Byliśmy z rodziną w lutym, bardzo fajne miejsce, atmosfera domowa, komfortowo i wygodnie z pewnością tam wrócimy. Personel bardzo pomocny zawsze uśmiechnięty, śniadania obfite chociaż na zimno ale absolutnie nam to nie przeszkadzało. Wrażenie SUPER

• Pobyt: lutym 2015, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, Elemelek7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRACOWDAYSMAGDALENA, Owner, Cracowdays Apartments, 19 czerwca 2015
Drodzy Państwo,
Bardzo nam było miło usłyszeć Państwa opinię o naszym hotelu.
Bardzo dziękujemy i zapraszamy w przyszłości.

Pozdrawiamy
Pracownicy Cracowdays
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 9
4 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
Zrecenzowano: 24 listopada 2014

Blisko do Rynku. Każdy pokój jest z łazienką i pokoje są bardzo klimatyczne. Internet w pokoju oraz dobrze wyposażona kuchnia. Miła obsługa oraz bardzo pomocna w planowaniu zwiedzania. Wrócę na pewno jeszcze kiedyś ;)

• Pobyt: lutym 2014, wyjazd we dwoje
3 Dziękujemy, Ania K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CRACOWDAYSMAGDALENA, Owner, Cracowdays Apartments, 4 stycznia 2015
Droga Aniu K,

Zapraszamy ponownie- prosimy o bezpośredni kontakt z recepcja- czeka na Państwa 10% rabat na następną rezerwację.

Pozdrawiam serdecznie,

Magdalena
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 780
Stradonia Serviced Apartments
Stradonia Serviced Apartments
Nr 2 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 314
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 23 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 481
Betmanowska Main Square Residence
Kleparz
Mercure Kraków Stare Miasto
Mercure Kraków Stare Miasto
Nr 9 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 491
Liv'Inn Aparthotel
Nr 17 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 418
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Cracowdays Apartments? Podziel się wrażeniami!

Cracowdays Apartments — dodatkowe informacje

Obiekt: Cracowdays Apartments
Adres: Ul. Ambrozego Grabowskiego 7/2, Kraków 31-126, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Stare Miasto
Udogodnienia:
Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Usługa przewozu Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr3 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Kraków
Nr3 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Kraków
Nr14 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Kraków
Rozpiętość cen (za noc): 247 zł–484 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Cracowdays Apartments 3*
Liczba pokoi: 10
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Cracowdays Apartments. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Cracowdays Apartments Krakow
Cracowdays Apartments Hotel Krakow

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?