“Kawałek Azji na talerzu :)”
Big Mango — recenzja

Big Mango
Nr 271 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje, Na wynos
Opcje wyżywienia: Obiad, Rezerwacje, Na wynos

Bardzo dobre jedzenie, przygotowywane przez prawdziwe kucharki z Azji :) pad thai po prostu niebo w gębie :) wszystko świeże i przepyszne na prawdę warto tam pojechać aby skosztować kawałeczek Azji ;-)

Dziękujemy, Grzechu T

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Do Big Mango wybraliśmy się zachęceni dobrymi recenzjami. Niestety nie było nam dane spróbować potraw. Po ponad godzinnym oczekiwaniu zapytaliśmy kelnera kiedy możemy spodziewać się dań i poinformiwano nas wówczas, że musimy poczekać jeszcze co najmniej (!) 20 minut, bo kuchnia jeszcze realizuje inne zamówienia... i dopiero jak je wyda weźmie się za nasze. Niestety nie mogliśmy dłużej czekać - nie zakładaliśmy że na zjedzenie lunchu będziemy potrzebować ponad dwóch godzin. Najgorsze było to, że nikt nas nie uprzedził biorąc od nas zamówienie, że będziemy musieli tak długo czekać!!! Bardzo odradzam!!!

Dziękujemy, joannaorz
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Przyszliśmy z rodziną o godzinie 19.30 w piątek, na samo picie i przystawki czekaliśmy ponad 30 minut, a jedzenie otrzymaliśmy po godzinie. Jedyny ratunek dla tego systemu to chyba tylko zamówienia elektroniczne. Ja rozumiem piątek... Ale ponad godzina czekania na makaron ? Zaznaczę, że nie ma przesadnego ruchu jedynie kilka stolików zajętych. Czas oczekiwania nie jest również adekwatny do wygody krzeseł pozbawionych jakiegokolwiek oparcia. Ponadto moja mama poprosiła o lagodniejsza wersje dania, raczej nikt tego nie uwzglednil. To moja ostatnia wizyta tutaj. Jeżeli jesteście głodni i nie chcecie spędzić całego wieczoru oczekując... Nie idźcie. Jeżeli macie dużo czasu, proszę makaron był smaczny.

Dziękujemy, Alex1996krakow
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Miałem okazję wybrać się tutaj wraz z rodziną, po trudnościach z dojazdem w końcu udało się. Jedzenie bardzo dobre, ale jak w tytule bardzo małe porcje, raczej zasmakowaliśmy niż pojedliśmy sobie, choć każdy z 3 osobowej rodziny zostawił po 40 parę złotych. Bardzo mało miejsca, lokal malutki, więc polecam zarezerwować wcześniej miejsca.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Zbigniew Z
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny, prawdziwie tajski pad thai:) coś łagodnego i ostrego dla przełamania smaków. Jedno danie było z bakłażanem, drugie z kasztanami wodnymi na pewnie tam wrócimy:)

Dziękujemy, Ksania K

Big Mango — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Big Mango? Podziel się wrażeniami!