“Świetna włoska restauracja:)”
Portobello — recenzja

Portobello
Nr 792 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

To już nasza kolejna wizyta w tej włoskiej restauracji i znowu bardzo smacznie. Pyszne włoskie makarony, smaczna pizza, a desery to już niebo w gębie:). Obsługa się stara, chociaż czas oczekiwania zwykle i tak dość długi. Lokal duży, zwykle nie mamy problemu z wolnymi stolikami, choć gości tam nie brakuje. Polecam zwłaszcza makarony.

Dziękujemy, Elżbieta B

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Byłem tu po raz pierwszy. Po pierwsze rzucił mi się profesjonalizm obsługi.
Jedzenie całkiem smaczne, moja ulubiona saltimbocca alla romana była zbyt twarda.
Dobre, oryginalne carpaccio

Duży wybór win

Dziękujemy, CzeslawUkawek
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Portobello, niegdyś uwielbiana przeze mnie restauracja. Od dzisiaj- OMIJAM SZEROKIM ŁUKIEM. Już od kilku wyjść zdarzały się tzw. "nie wypały'; w sałatce, zamiast liścia dostałam nie jadalny, twardy korzeń sałaty. Innym razem gdy zamówiłam pizzę z rukolą, ta przyszła cała żółta i brudna. Problem zgłosiłam kelnerce, i poprosiłam o wyjaśnienie sprawy z kucharzem. Odpowiedź kucharza zwaliła mnie z nóg. "To taka odmiana". Było to bezczelne i po prostu chamskie. Całości nie poprawia szef, Pan Justin, który chodzi pijany po restauracji i mocno zaniża poziom lokalu. Portobello mocno poszło w dół. Ignorancja, nie świeże składniki, chamstwo i bylejakość. Szkoda...

2  Dziękujemy, marzenabozenaski78
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Witam mocno nie polecam tego miejsca ze względu na czas oczekiwania ponad 80 minut na pizzę co jest szczytem.
Po czymś takim to powinien mnie ktoś przeprosić bez mojego zwracania uwagi pomijam rabat lub deser za free.
Miejsce znajomi mi polecali ale po dzisiejszej wizycie nie wrócę i do tego tak naprawdę nie powinienem był płacić rachunku.
Brak profesjonalizmu,
Jedyna rzecz na plus to dziewczyna,która była pierwszy dzień w pracy i reprezentowała wyższy poziom pomimo braku umiejętności niż inny pracownicy.

Dziękujemy, patrycja49
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała włoska restauracja. Polecam i na pewno będę tam wracał. Świetna kuchnia, miła obsługa, doskonały deser pistacjowy.

Dziękujemy, dezynfekcjau

Portobello — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Portobello? Podziel się wrażeniami!