“Dobra kaczka w zimnym otoczeniu”
Czarna Kaczka — recenzja

Czarna Kaczka
Nr 33 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Skuszeni recenzjami wybrailśmy się na dobrą kaczkę.

Zamówiliśmy całą kaczkę faszerowaną po galicyjsku. Sama kaczka i dodatki pyszne. Również wino ze Srebrnej Góry bardzo dobre.

Niestety nastrój popsuły wciąż otwierane przez kelnerów drzwi do ogódka. Było po prostu za zimno. Nasza kaczka szybko stała się zimna. Inni klienci też próbowali się ratować domykając drzwi, ale zaraz przechodzący kelnerzy niweczyli wysiłki. Niezbęde jest zainstalowanie w lokalu kurtyny powietrznej przy drzwiach.

Po za tym OK.

Dziękujemy, przemko_1109

Zrecenzowano 2 września 2019

Pieczona kaczka z sosem wiśniowym i czerwoną kapustą, skradła moje serc. Smak,zapach i estetyczne podanie sprawiły, że poczułam się jak w domu rodzinnym. Golonka z kapustą i sosem, również pyszna. Dobre ceny.

Dziękujemy, Danuta J
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania przepyszne, zamówiliśmy pierożki i carpaccio z kaczki. Przemiła i profesjonalna obsługa. Zaciszny ogródek. Na pewno tu jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, jerzy0077
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w czarnej kaczce pierwszy raz i naprawdę mogę ją polecić.
Jedzenie jest świetne a obsługa przemiła.
Miejsce zaciszne i , te OGROMNE PORCJE.
Jeśli jesteś głodny i nie szukasz egzotycznych smaków to przyjedź i spróbuj sam.
POLECAM( :

1  Dziękujemy, 910darks
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Dania, których spróbowałem w restauracji były przepyszne. Tradycyjna Polska kuchnia na najwyższym poziomie. Na duży plus zasługuje również obsługa.

Dziękujemy, WosStanislaw

Czarna Kaczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Czarna Kaczka? Podziel się wrażeniami!