“Rodzinny obiad”
Czarna Kaczka — recenzja

Czarna Kaczka
Nr 33 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Pieczona kaczka z sosem wiśniowym i czerwoną kapustą, skradła moje serc. Smak,zapach i estetyczne podanie sprawiły, że poczułam się jak w domu rodzinnym. Golonka z kapustą i sosem, również pyszna. Dobre ceny.

Dziękujemy, Danuta J

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania przepyszne, zamówiliśmy pierożki i carpaccio z kaczki. Przemiła i profesjonalna obsługa. Zaciszny ogródek. Na pewno tu jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, jerzy0077
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w czarnej kaczce pierwszy raz i naprawdę mogę ją polecić.
Jedzenie jest świetne a obsługa przemiła.
Miejsce zaciszne i , te OGROMNE PORCJE.
Jeśli jesteś głodny i nie szukasz egzotycznych smaków to przyjedź i spróbuj sam.
POLECAM( :

1  Dziękujemy, 910darks
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Dania, których spróbowałem w restauracji były przepyszne. Tradycyjna Polska kuchnia na najwyższym poziomie. Na duży plus zasługuje również obsługa.

Dziękujemy, WosStanislaw
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tradycyjna kuchnia rodzima, która zachwyca autentyzmem i smakiem. Smaki dobrze znane ale i te odkrywane na nowo. Lepiej jest wcześniej zarezerwować miejsce gdyż może się okazać, że nie ma wolnych stolików. I jeszcze mała podpowiedź, restauracja posiada klimatyczny ogródek. ;)

Dziękujemy, mariajX1787QU

Czarna Kaczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Czarna Kaczka? Podziel się wrażeniami!