“piekny, zabytkowy , butikowy , alegancki ale dlaczego aż pięciogwiazdkowy ?”
Hotel Grodek — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Hotel Grodek
Miejsce nr 12 wśród 260 hoteli w Krakowie
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 12
7 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“piekny, zabytkowy , butikowy , alegancki ale dlaczego aż pięciogwiazdkowy ?”
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2017

elegancki butikowy hotel , doskonale zlokalizowany , mieszczący się w zabytkowej kamienicy, ze znakomita obsługą.Jednak wobec braku jakiejkolwiek infrastruktury hotelowej ( usług),5 gwiazdek chyba nie zasłużone. Poza tym bardzo, bardzo skromne śniadania

• Pobyt: kwietniu 2017, wyjazd we dwoje

Liczba recenzji: 252
61 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 47
Zrecenzowano: 30 lipca 2016

typowo boutiqowy hotel. Hotel z duszą i smakiem komfortu. Nie przesadzałbym z 5-cioma gwiazdkami, ale są to uczciwe 4 1/2! Zlokalizowany w samym sercu Krakowa, 2-3 minuty na piechotę od Rynku, 1 min od przystanku tramwajowego.
pokoje elegancko i ze smakiem urządzone. Nie są zbyt duże, ale sa przyjemne.
Bardzo smaczne i różnorodne śniadania. Szybko działający internet, parking tuż przy wejściu do hotelu.
Jedyne, co nie podobało mi sie to brak oferty TV. W hotelach 5* nie mogę mieć tylko bezpłatnych programów. Po kilku dniach oglądania TVP Info bez możliwości spojrzenia na TVN24 czy POLSAT News niestety źle wpłynęły na moją psychikę :)

Pobyt: lipcu 2016, wyjazd w pojedynkę
Dziękujemy, CzeslawUkawek
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 221
52 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 74
Zrecenzowano: 20 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniały butikowy hotel o niesamowitym klimacie. Pokoje urządzone ze smakiem, w stylu ubiegłej epoki. Klimatyczne wnętrza z których bije historia Krakowa. Dobre jedzenie, obfite śniadania. Bardzo pomocna i uprzejma obsługa. Jakby przenieść się w czasie....

Pobyt: czerwcu 2016
Dziękujemy, Jacek G
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 37
14 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
Zrecenzowano: 14 maja 2016

Miejsce zupełnie inne niż te, które wybieram zazwyczaj ale to bardzo fajna odmiana :)
Z minusów- pokoje są małe jednak urządzone z pomysłem. Wszelkie udogodnienia obecne. Bardzo dobra lokalizacja i wspaniałe wspomnienia, dlatego też ogólna ocena- doskonała.
Serdecznie polecam hotelową restaurację! Wrócimy :)

• Pobyt: grudniu 2015, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Joanna G
Łódź, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 20
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2016

Hotel bardzo przyjemny, butikowy, kameralny. Obsługa miła, chętna do pomocy, bardzo gościnna. Pozwolono nam zostać dłużej w dniu wymeldowania.
Usytuowanie dla turysty cudowne, tuż przy Plantach, u wrót do Starego Miasta.
Pokój na poddaszu, w którym mieszkaliśmy, miły, klimatyczny, dosyć mały, z dosyć małym łóżkiem, jak na łóżko dwuosobowe, z małą łazienką, z wanną z nie najlepiej działającym odpływem i ku mojemu zdziwieniu z zasłonką materiałową. Pokój w mojej ocenie nie spełniał standardu pokoju w hotelu 5-cio gwiazdkowym. Śniadanie urozmaicone, ale bez niczego nadzwyczajnego. Mały wybór pieczywa, brak normalnych croissantów, omlet, dla kogoś kto jadł dobry omlet nie do zjedzenia.

• Pobyt: kwietniu 2016, wyjazd we dwoje
2 Dziękujemy, Joanna B
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Betmanowska Main Square Residence
Hotel Wentzl
Nr 13 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 079
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 780
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 23 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 481
Hotel Polski Pod Bialym Orłem
Nr 19 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 592
Hotel Copernicus
Hotel Copernicus
Nr 27 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 494
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Grodek? Podziel się wrażeniami!

Hotel Grodek — dodatkowe informacje

Obiekt: Hotel Grodek
Adres: ul. Na Grodku 4, Kraków 31-028, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Stare Miasto
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr6 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Kraków
Nr8 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Kraków
Nr8 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Kraków
Nr23 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Kraków
Rozpiętość cen (za noc): 372 zł–1 184 zł
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Hotel Grodek 5*
Liczba pokoi: 23
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Luksusowy Hotel Gródek***** zlokalizowany jest w sercu Krakowa, a jednak skryty przed gwarem miasta w jednej z uliczek przy Rynku Głównym. Tutaj nieustannie czuje się historyczną atmosferę miasta. Indywidualnie zaaranżowane pokoje, wykwintna kuchnia i nienaganna obsługa to nie wszystko. Hotel oferuje także eleganckie sale konferencyjne z bogatym zapleczem. Zapraszamy! ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Grodek. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Grodek Hotel Krakow

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?