“Wspaniały klimatyczny hotelik”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
52 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 74
“Wspaniały klimatyczny hotelik”
Zrecenzowano: 20 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniały butikowy hotel o niesamowitym klimacie. Pokoje urządzone ze smakiem, w stylu ubiegłej epoki. Klimatyczne wnętrza z których bije historia Krakowa. Dobre jedzenie, obfite śniadania. Bardzo pomocna i uprzejma obsługa. Jakby przenieść się w czasie....

Pobyt: czerwcu 2016

Liczba recenzji: 37
14 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
Zrecenzowano: 14 maja 2016

Miejsce zupełnie inne niż te, które wybieram zazwyczaj ale to bardzo fajna odmiana :)
Z minusów- pokoje są małe jednak urządzone z pomysłem. Wszelkie udogodnienia obecne. Bardzo dobra lokalizacja i wspaniałe wspomnienia, dlatego też ogólna ocena- doskonała.
Serdecznie polecam hotelową restaurację! Wrócimy :)

• Pobyt: grudniu 2015, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Joanna G
Łódź, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 20
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2016

Hotel bardzo przyjemny, butikowy, kameralny. Obsługa miła, chętna do pomocy, bardzo gościnna. Pozwolono nam zostać dłużej w dniu wymeldowania.
Usytuowanie dla turysty cudowne, tuż przy Plantach, u wrót do Starego Miasta.
Pokój na poddaszu, w którym mieszkaliśmy, miły, klimatyczny, dosyć mały, z dosyć małym łóżkiem, jak na łóżko dwuosobowe, z małą łazienką, z wanną z nie najlepiej działającym odpływem i ku mojemu zdziwieniu z zasłonką materiałową. Pokój w mojej ocenie nie spełniał standardu pokoju w hotelu 5-cio gwiazdkowym. Śniadanie urozmaicone, ale bez niczego nadzwyczajnego. Mały wybór pieczywa, brak normalnych croissantów, omlet, dla kogoś kto jadł dobry omlet nie do zjedzenia.

• Pobyt: kwietniu 2016, wyjazd we dwoje
2 Dziękujemy, Joanna B
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 39
13 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 16
Zrecenzowano: 27 marca 2016

Bardzo elegancki hotel we wlasciwym miejscu, czyli na Grodku.
Polecam szczegolnie w dniu gdy organizowane sa koncerty. Autoska kuchnia i pokoje ktore zachowuja swoj oryginalny charakter odrozniaja Grodek i daja trwale wrazenie pobuytu w miescie i hotelu szczegolnym.

• Pobyt: listopadzie 2015, wyjazd w pojedynkę
1 Dziękujemy, Varsavian
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 12 października 2015 z urządzeń przenośnych

Niesamowicie elegancki i dużą dbałością o szczegóły. Serdecznie polecam autorską kuchnię z antypodów. Pokoje świetnie wyposażone i przestronne. Idealna lokalizacja przy Rynku Staromiejskim, lecz bardzo cicho.

Pobyt: październiku 2015, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Rajmund K
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Betmanowska Main Square Residence
Hotel Wentzl
Nr 13 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 081
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 785
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 23 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 483
Hotel Polski Pod Bialym Orłem
Nr 19 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 593
Hotel Copernicus
Hotel Copernicus
Nr 28 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 494
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Grodek? Podziel się wrażeniami!

Hotel Grodek — dodatkowe informacje

Obiekt: Hotel Grodek
Adres: ul. Na Grodku 4, Kraków 31-028, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Stare Miasto
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr6 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Kraków
Nr8 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Kraków
Nr8 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Kraków
Nr23 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Kraków
Rozpiętość cen (za noc): 377 zł–1 186 zł
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Hotel Grodek 5*
Liczba pokoi: 23
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Luksusowy Hotel Gródek***** zlokalizowany jest w sercu Krakowa, a jednak skryty przed gwarem miasta w jednej z uliczek przy Rynku Głównym. Tutaj nieustannie czuje się historyczną atmosferę miasta. Indywidualnie zaaranżowane pokoje, wykwintna kuchnia i nienaganna obsługa to nie wszystko. Hotel oferuje także eleganckie sale konferencyjne z bogatym zapleczem. Zapraszamy! ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Grodek. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Grodek Hotel Krakow

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?