Kraków
Godne polecenia

Fantastyczne miejsce. Wewnatrz i na zewnatrz. Samoloty ktorych nie zobaczysz nigdzie. Zapiera dech... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Anna F
Kraków, Polska
WOW! To robi wrażenie.

Miejsce genialne. Tylu pojazdów i całej technologii odnośnie lotnictwa nie widziałem nigdzie... Przeczytaj więcej

Cronos1100
Legnica, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 286)

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

To nie jest zwykłe, nudne muzeum. Ogromny teren, na którym zarówno na zewnątrz, jak i pod dachem znajduje się mnóstwo eksponatów świadczących o bogatej historii naszego lotnictwa.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, nosjed
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Godna polecenie wystawa samolotów i nie tylko,jest co oglądać choć duzo egzemplarzy nadaje sie do ponownej restauracji ,szczególnie te stojące na zewnątrz .Warto obejrzeć okazy w halach krytych bo jest na co popatrzeć ,choc drugi raz juz nie ciągnie tam iść ;)

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe muzeum! W tych samolotach można się zakochać..
Amazing place! You can fall in love with those planes..

1  Dziękujemy, martytyna
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Super przygotowane muzeum, ilość eksponatów zapiera dech w piersi, ciekawe ekspozycję i duży otwarty teren. Warto tu wybrać się z rodziną bo z pewnością dzieciaki będą miały co tu robić i nie będą narzekać na nudę. W momencie kiedy byłem, niestety główny hangar był w remoncie, przez co nie wszystkie eksponaty było można obejrzeć.

Dziękujemy, 773filipj
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

W 2018 roku byłem na Nocy muzeów i byłem pod mega wrażeniem. Super zrobione muzeum, a podczas nocy muzeów zrobili kapitalną imprezę. Był DJ, były światła, leżaki, atrakcje. Po prostu super :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Damian S