“Ciekawe miejsce”

Muzeum Lotnictwa Polskiego
Nr 8 wśród 297 atrakcji (Kraków)
Więcej informacji o atrakcji
10 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Ciekawe miejsce”
Zrecenzowano: 23 marca 2017

Dla fanów lotnictwa i ie tylko- ciekawe miejsce z historią w tle. Nie jest w centrum miasta ale dojazd jest dość prosty. Polecam.

Data wizyty: kwietniu 2016

21 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“MLP”
Zrecenzowano: 19 marca 2017

Bardzo dobre miejsce nie tylko dla fanów latających maszyn. Sam obszar muzeum to dawne lotnisko. Ogromny obszar i ogromna liczba eksponatów. To już moja druga wizyta tutaj i nadal jestem pod wrażeniem. Polecam!

Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, Raicoel
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 13
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Spacer z psem!!!! :))))”
Zrecenzowano: 19 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w muzeum z psem, weszliśmy bez problemu. Pani w kasie poprosiła tylko, żeby był na smyczy i zapytała czy nie jest agresywny. Ciekawe zbiory, są interaktywne eksponaty dla dzieci. Bardzo polecam. Myślę, że to jedno z najciekawszych miejsc w Krakowie.

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Anna S
Opole, Polska
Liczba recenzji: 19
7 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Dla wszystkich zainteresowanych techniką”
Zrecenzowano: 19 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Bogaty zbiór maszyn latających - od historycznych po współczesne. Śmigłowce, myśliwce, samoloty transportowe i pasażerskie. Do tego kolekcja silników i broni przeciwlotniczej. Miejsce warte polecenia nie tylko pasjonatom lotnictwa, ale każdemu, kto choć trochę interesuje się techniką.

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Tomasz S
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
“Super muzeum!”
Zrecenzowano: 2 marca 2017

Mnóstwo samolotów i nie tylko do zobaczenia. Eksponaty są zarówno w budynku jak i na wolnym powietrzu. Fajnie wychodzą urodziny tu zorganizowane. Warto tu przyjechać!

Data wizyty: lipcu 2016
Dziękujemy, Madziara Z

Muzeum Lotnictwa Polskiego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Muzeum Lotnictwa Polskiego? Podziel się wrażeniami!