“MLP”

Muzeum Lotnictwa Polskiego
Nr 8 wśród 304 atrakcji (Kraków)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Zrecenzowano 19 marca 2017

Bardzo dobre miejsce nie tylko dla fanów latających maszyn. Sam obszar muzeum to dawne lotnisko. Ogromny obszar i ogromna liczba eksponatów. To już moja druga wizyta tutaj i nadal jestem pod wrażeniem. Polecam!

Dziękujemy, Kamil S
Napisz recenzję
Muzeum Lotnictwa Polskiego — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 19 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w muzeum z psem, weszliśmy bez problemu. Pani w kasie poprosiła tylko, żeby był na smyczy i zapytała czy nie jest agresywny. Ciekawe zbiory, są interaktywne eksponaty dla dzieci. Bardzo polecam. Myślę, że to jedno z najciekawszych miejsc w Krakowie.

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 19 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Bogaty zbiór maszyn latających - od historycznych po współczesne. Śmigłowce, myśliwce, samoloty transportowe i pasażerskie. Do tego kolekcja silników i broni przeciwlotniczej. Miejsce warte polecenia nie tylko pasjonatom lotnictwa, ale każdemu, kto choć trochę interesuje się techniką.

Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 2 marca 2017

Mnóstwo samolotów i nie tylko do zobaczenia. Eksponaty są zarówno w budynku jak i na wolnym powietrzu. Fajnie wychodzą urodziny tu zorganizowane. Warto tu przyjechać!

Dziękujemy, Madziara Z
Zrecenzowano 25 lutego 2017

Nawet dla osób nie znających się na lotnictwie jest to świetna forma rozrywki. Warto się przejść i przyjrzeć eksponatom. Polecam :)

Dziękujemy, majmaj28

Muzeum Lotnictwa Polskiego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Muzeum Lotnictwa Polskiego? Podziel się wrażeniami!