“Warte uwagi miejsce”

Muzeum Lotnictwa Polskiego
Nr 8 wśród 303 atrakcji (Kraków)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Zrecenzowano 25 lutego 2017

Nawet dla osób nie znających się na lotnictwie jest to świetna forma rozrywki. Warto się przejść i przyjrzeć eksponatom. Polecam :)

Dziękujemy, majmaj28
Napisz recenzję
Muzeum Lotnictwa Polskiego — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 24 lutego 2017

Najlepszą recenzją jest to że jak się tam wybierałem z dziewczyną to była bardzo nie chętna. Po obejrzeniu kilku eksponatów zaczęła robić foty jak japoński turysta. Muzeum wciąga bardzo i nie wiadomo kiedy mija czas. Bardzo dużo ciekawych samolotów w tym PZL P11. Polecam zabrać dzieci na pewno będą zachwycone aa i nie można zapomnieć o drugiej połówce ;-)

Dziękujemy, Wieszol
Zrecenzowano 23 lutego 2017

Wspaniałe i unikatowe samoloty, ciekawa oprawa....fajne miejsce na spacer w ciepłe dni (nie tylko dla pasjonatów historii czy lotnictwa)

Dziękujemy, eugeniusz_f1972
Zrecenzowano 14 lutego 2017

To jest miejsce w którym warto się znaleźć. Można tu znaleźć kawał historii zarówno polskiego jak i światowego lotnictwa. W halach zobaczymy egzemplarze samolotów z początku XX wieku. Ale są tam też stosunkowo świeże samoloty bojowe polskich sił powietrznych jak MIG-21 czy SU-22.
Na mnie szczególnie ciepłe wrażenie zrobiły samoloty z drugiej wojny, którą się kiedyś bardzo interesowałem. Stoją obok siebie najwięksi przeciwnicy Spitfire i ME-109.
Wspomnienia budzi też helikopter, którym podczas pielgrzymek latał Jan Paweł II.
Duże wrażenie robią również silniki samolotów, które zajmują całą halę. Zwłaszcza silniki odrzutowców pokazują skalę ich wielkości.
Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, polecam!

Dziękujemy, Rambolec
Zrecenzowano 12 lutego 2017

co roku zaglądam do muzeum na piknik lotniczy! Uwielbiam to miejsce!
mnóstwo eksponatów, super atmosfera!

Dziękujemy, Sandra W

Muzeum Lotnictwa Polskiego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Muzeum Lotnictwa Polskiego? Podziel się wrażeniami!