“jestem tam co roku!”

Muzeum Lotnictwa Polskiego
Nr 8 wśród 297 atrakcji (Kraków)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
4 recenzje(-i) atrakcji
“jestem tam co roku!”
Zrecenzowano: 12 lutego 2017

co roku zaglądam do muzeum na piknik lotniczy! Uwielbiam to miejsce!
mnóstwo eksponatów, super atmosfera!

Data wizyty: czerwcu 2016

8 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“obowiązkowe miejsce”
Zrecenzowano: 26 stycznia 2017

Świetne miejsce pokazujące bogatą historię Polski. Tam warto zabrać dzieciaki i znajomych. Obowiązkowy pkt na kulturalnej mapie Krakowa.

Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, PanIgnacy
Gdynia, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 58
25 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 18
“Byłaby rewelacja ale czegoś brakuje...”
Zrecenzowano: 19 stycznia 2017

Od dłuższego czasu wybierałem się do Muzeum Lotnictwa Polskiego i wreszcie się udało. Nie zawiodłem się i moi dwaj synowie też nie. Wiele eksponatów, część wystawy interaktywna - najwięcej czasu chłopaki spędzili w symulatorze lotu. Na mnie największe wrażenie zrobiła wystawa o I wojnie światowej - na światowym poziomie. Tak powinna wyglądać cała ekspozycja. Bardzo dużo lotniczych „białych kruków”. Bardzo łatwy dojazd autem lub tramwajem z centrum Krakowa.
Niestety nie jest idealnie. W części interaktywnej sporo eksponatów uszkodzona. Bardzo dużo pamiątek po radzieckiej myśli technicznej, na dodatek w złym stanie. Przy tej ilości tego sprzętu chciałoby się trochę więcej zobaczyć.A tu niestety też panuje mania polskich muzeów czyli NIE DOTYKAĆ EKSPONATÓW - wszystkich! Czy na prawdę, choćby dla frajdy dzieciaków nie możnaby kilku tych sprzętów pozwolić pozwolić dotknąć czy do nich zajrzeć a może i wsiąść? Jak to się robi w wielu muzeach techniki na świecie.

Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, soluslupus
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 20
17 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Krakow Muzeum Lotnictwa”
Zrecenzowano: 10 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Bylem w tym Muzeum drugi raz . Zbiory powiekszyly sie wiec ktos kto byl tu dawno nie bedzie zawiedziony . Jest tu kilka eksponatow unikatowych lub wrecz jedynych istniejacych na swiecie . Entuzjasci lotnictwa nie powinni byc zawiedzeni.

Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Miroslaw K
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 40
29 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Bogato.”
Zrecenzowano: 15 grudnia 2016

Zachęcam do oglądania. Bilety nie drogie, bogate zbiory i bardzo rzadkie eksponaty. Pan przewodnik, po prostu fascynat przedmiotu, bo opowiadał z takim przejęciem i ekspresją, że aż miło. POLECAM.

Data wizyty: sierpniu 2016
Dziękujemy, Paweł D

Muzeum Lotnictwa Polskiego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Muzeum Lotnictwa Polskiego? Podziel się wrażeniami!