Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Idealny na weekend w Krakowie, w sercu dzielnicy żydowskiej, w pobliżu tętniących życiem uliczek. Dobrze wyposażony apartament(+klimatyzacja),czysto, schludnie i wygodnie. Jedyny minus to brak biurka w pokoju, ale obeszło się i bez tego tym razem :)

Dziękujemy, staszkox
Zrecenzowano: 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam.
Miło czysto i przyjemnie.
Największy plus za to że, przyjęto mnie i mamę wcześniej. Doba hotelowa zaczyna się od 13. My byłyśmy w Krakowie o 11. Zadzwoniłam zapytałam czy możemy zostawić walizki. Pani pozwoliła zostawić walizki i nawet zostać już w pokoju. (Wziąć prysznic itp). Całość oceniam super.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, 80emiliaf
Zrecenzowano: 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim bardzo czysto,zarezerwowalem apartament z tarasem i z pięknym widokiem na ogród na wyposażeniu był lezak dzięki ktoremu bardzo się zrelaksowalem po ciężkim dniu.Obsługa bardzo rzetelna
i pomocna,chętnie skorzystam ponownie z Rainbow Apartments.

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, marcinbiurio1
Zrecenzowano: 18 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w bardzo dobrej lokalizacji
Dobra aranżacja wnętrz apartamentu,bardzo dobre urozmaicone sniadania,Bardzo miłe powitanie od personelu i bardzo pomocna obsługa.Obiekt ten jest w przystępnej cenie.Goraco polecam

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, karolinakuc1
Zrecenzowano: 18 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Apartament jak na zdjęciach,łóżka bardzo wygodne,pościel dobrej jakości.Bogate wyposażenie kuchni.
Lokalizacja w samym centrum starego miasta,wszedzie blisko,tylko 10 minut spacerkiem na wawel i rynek glowny.Zdecydowanie polecam to miejsce.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę