“Doskonała restauracja”
Introligatornia Smaku — recenzja

Introligatornia Smaku
Nr 12 wśród 1 562 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Stylizacja wnętrza restauracji jest oparta na historii introligatorni której początek datowany jest od 1932 roku w Lwowie a następnie od II wojny światowej został przeniesiony do Krakowa w którym tysiące prac magisterskich i doktoranckich było oprawiane w twarde okładki. Jedynym śladem który pozostał po starym warsztacie jest maszyna do cięcia papieru, która stanowi dowód pięknej przeszłości po introligatorni. W dniu dzisiejszym nazwa Introligatornia Smaku jest przedłużeniem tej tradycji. Menu restauracji oparte jest na tradycyjnej kuchni polskiej w nowoczesnej formie oraz formule casual dining, czyli dla każdego coś fajnego. Formuła „ casual dining” w naszym menu jest oparta na popularnych daniach kuchni europejskiej i amerykańskiej z zachowaniem podstaw sztuki kulinarnej (bez zastosowania półproduktów i konserwantów). Każdego dnia Szef kuchni proponuje sezonowe specjalności kuchni interkontynentalnej i tradycyjnej kuchni polskiej. Jako restauracja jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje naszych Klientów. Zapraszamy Serdecznie.
High Wycombe, Wielka Brytania
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 149
104 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 39
“Doskonała restauracja”
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Doskonała restauracja w centrum starego Kazimierza. Zdecydowanie zalecam wcześniejszą rezerwacje z powodu sporego ruchu.
Obsługa kelnerska na wysokim poziomie z dozą luzu i bez snobistycznej atmosfery.
Wystrój prosty i dość elegancki nawiązujący do nazwy restauracji i zapewne historii tego miejsca.
Jedzenie doskonałe, suflet najlepszy w całym Krakowie.

Zdecydowanie polecam!!

12 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Pyszna wołowina ;)”
Zrecenzowano: 13 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne i kameralne miejsce . Dotarliśmy tutaj dzięki dobrym opiniom na TripAdvisor . I warto było . Polędwica w sosie z ogonów raków rzecznych poezja ;) polecamy i wrócimy napewno ;)

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Jarek C
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
5 recenzje(-i) restauracji
“Polecam”
Zrecenzowano: 12 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Z braku wolnych miejsc w ..... (nie jest to istotne;) ) trafiliśmy przypadkowo do Intro.... i sie nie zawiedliśmy :)
Dosyć mała restauracja ze świetnym klimatem, dobrym jedzeniem i profesjonalną obsługa :)

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Tomek W
Liczba recenzji: 1
“mistrzowska kuchnia”
Zrecenzowano: 2 marca 2017

najlepsze pierogi jakie jadłem, kolega zamówił burgera i dostał przepysznego burgera gdzie mięso wołowe wysmażone dokładnie w punkt, soczyste i przepyszne.

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Adik F
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Przerost formy nad treścią”
Zrecenzowano: 25 lutego 2017

Mam mieszane uczucia. Krem z pieczonego buraka był przepyszny, ale danie główne i deser zaledwie przeciętne. Może wrócę i dam drugą szansę, ale na pewno nie wieczorem- fatalne światło i straszny hałas- tak, wiem że pełna sala świadczy o popularności lokalu (moim zdaniem nie do końca zasłużonej), ale usunęłabym dwa stoliki. Nie musi być jak w klasie. Nie da się spokojnie rozmawiać, a trudno krzyczeć przy jedzeniu.
Obsługa miła.

• Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, Mo L

Introligatornia Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Introligatornia Smaku? Podziel się wrażeniami!