“Miły wieczór”
Stoccaggio Wine Bar — recenzja

Stoccaggio Wine Bar
Nr 482 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Winiarnia
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Świetne miejsce zarówno pod względem wystroju jak i serwowanych win. Duży wybór win na kieliszki i smaczne przekąski. Miejsce idealne na babski wieczór, polecam

Dziękujemy, Anna S

Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne miejsce dla miłośników wina ! Polecam !
Przekąski skąpe ale do degustacji i smakowania wina wystarczają. Smacznie świeżo, prawdziwa oliwa i sery!
Muzyka uzupełnia klimat.
Dziewczyna przy barze jest miłośniczka wina, można poplotkować o smakach, kolorach i muzyce. Jest wszystko !

Dziękujemy, AndrzejSko
Zrecenzowano 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

... można spróbować wybornego wina, porozmawiać, pomilczeć. Obsługa pomocna, życzliwa. Do tego smaczne przekąski. Ciekawe wnętrze. Imponujący wybór win. Dobrze być niezdecydowanym, wtedy dowiemy się bardzo wiele o każdym winie, jego pochodzeniu, smaku. Warto zrobić rezerwację stolika.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, opublikowanie
Zrecenzowano 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

polecam to miejscy tylko dla tych ktorzy kochają wina. W jednym miejscu chyba z 800 win, każe ze swoja historią w tle. Szef bardzo przyjemnie opowiada przeróżne historie. Na pewno będę stałym klientem, prowadza sprzedaż wysyłkową. Maja tez wina sprowadzane bezpośrednio z winnic. A co najwazniejsze mozna sie napić wina na kieliszki po próbować różnych stron świata...
Polecam.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano 28 maja 2018

Moim zdaniem najlepsza winiarnia w Krakowie, przytulne wnętrze, super zaopatrzony sklep z winami. Sympatyczny właściciel - p. Szymon

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Marcin C

Stoccaggio Wine Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stoccaggio Wine Bar? Podziel się wrażeniami!