“Wszyscy lubia lody”
Lodziarnia Donizetti — recenzja

Lodziarnia Donizetti
Nr 2 wśród 89 Desery (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Opis: Donizetti to naturalne lody, robione na miejscu przez Włocha według włoskiej receptury. Oprócz lodów znajdziecie u nas shake'i, prawdziwą gorącą i gęstą czekoladę, białą i gorzką, gofry maślane z dodatkami, naleśniki z orzechowymi kremami rodem z Włoch i inne. Zapraszamy!
Zrecenzowano 2 września 2019

Wszyscy lubia lody . Zimne , slodkie ale nie byly zachwycajace. Zupelnie zwykle jak wiele innych w Krakowie.

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To mój stały punkt w Krakowie. Lody wspaniałe, z naturalnych produktów, stale wprowadzane są nowe smaki. Ostatni to różany. Polecam!

Dziękujemy, avonka
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lody to mój ulubiony deser. Wzięłam jedną kulkę bacio - czekoladowe z orzechami laskowymi. Pyszne. Może i lepiej, że nie mam takich w pobliżu domu. Nie mogłabym sobie odmówić. Trzeba kawałek odejść od rynku, ale idźcie tam koniecznie. Lekkie, kremowe, nie za słodkie. Naprawdę jak we Włoszech.

Dziękujemy, 451ewam
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

średnie lody, naturalne tylko z nazwy. dużo smaków raczej z gotowych proszków,. Można zjeść ale w Krakowie znajdziecie lepsze lodziarnie

Dziękujemy, EwaC823
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Pyszne lody w centrum miasta, zdecydowanie przebijają wszystkie te z dużych rozreklamowanych sieci. Tam po prostu czuć, że każdy składnik jest naturalny! Duży wybór smaków, ceny bardzo przystępne (4 zł za gałkę). Polecam!

Dziękujemy, Madzia B

Lodziarnia Donizetti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Lodziarnia Donizetti? Podziel się wrażeniami!