“Masakra!!!!!! ”
Restauracja Jagienka — recenzja

Restauracja Jagienka
Nr 981 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa fatalna. Pani kelnerka nie potrafi przyjac zamówienia,tymbardziej od obcokrajowców.
Jedzenie raczej średnio smaczne, co bardzo nas zawiodło. Podobno wcześniej jedzenie było bardzo smaczne.

Dziękujemy, Marcelina M

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie niedoprawione, przygotowywane z gotowych półproduktów. Niesmaczne. Gdy jest się bardzo głodnym można zjeść ale przy niskich cenach można gotować lepiej . I czystość lokalu pozostawia wiele do życzenia. Do stołu można się przykleić

Dziękujemy, urszulaw2019
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Pani właściciel (podobno) która nas obsługiwała była bardzo nie miła. Nie potrafiła odróżnić śmietany słodkiej od kwaśnej. Stała tam jakby za karę. Na koniec powiedziała: "płacicie czy wychodzicie?". Baliśmy się że napluje nam do jedzenia i wyszliśmy.

1  Dziękujemy, kacpernow
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na wstępie zaznacze, że nie należę do wybrednych klientów oraz ze będzie to jedna z nielicznych wystawionych opinii przeze mnie.. ale zdecydowanie odradzam to miejsce ze względu na fatalna obsługę! Wystawiam 1, ponieważ dwa razy nawet nie miałam okazji spróbować jedzenia ani całej reszty, spotkałam się tylko z totalnym chamstwem i brakiem szacunku ze strony obsługi.

A wiec za pierwszym razem widząc jeden wolny stolik udałam się tam razem z mama, a ZA NAMI była grupa trzech obcokrajowcow narzekających do siebie ze nigdzie w mieście nie ma wolnego stolika.. Usiadłyśmy do stolika a grupa weszła do środka mówiąc coś do obsługi.. po czym kelnerka mówiąca ledwo po polsku powiedziała ze stolik jest ZAREZERWOWANY. Tabliczki nie widziałam... chęć zarobienia większej ilości pieniędzy czy podliczanie się obcokrajowcom? Nie wiem..

Nie zrazilam się natomiast wcale. Na drugi dzień również chciałam się tam udać z mama a dodatkowym aututem miejsca była lokalizacja blisko naszego apartamentu. Stolików na szczęście było wolnych kilka, myślałam ze w końcu uda nam się spokojnie usiąść. Niestety nie.. zapytałam czy zamówienia składa się przy barze czy czeka się na stolik bo nikt nie podchodził do nas przez 5 minut. W odpowiedzi blond kelnerki usłyszałam dosyć sfrustrowanym tonem ze zamykamy za PÓŁ GODZINY i nikt zamowienia nie przyjmie.. spojrzalam na zegarek a byla godzina 20:10.. lokal zamykali natomiast o 21. Moze warto zmienic prace, ktora nie jest zwiazana z obsluga klienta? Bo o maniery w tym miejscu ciezko...

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 5 maja 2019

Ceny przystępne, dość smaczne, typowy bar mleczny. Wygląd i czystość na 3. Na pewno nie jest to miejsce za którym będziecie tęsknić...

Dziękujemy, Piotrrrrrrrr

Restauracja Jagienka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Jagienka? Podziel się wrażeniami!