“3-”
Restauracja Jagienka — recenzja

Restauracja Jagienka
Nr 980 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie niedoprawione, przygotowywane z gotowych półproduktów. Niesmaczne. Gdy jest się bardzo głodnym można zjeść ale przy niskich cenach można gotować lepiej . I czystość lokalu pozostawia wiele do życzenia. Do stołu można się przykleić

Dziękujemy, urszulaw2019

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Pani właściciel (podobno) która nas obsługiwała była bardzo nie miła. Nie potrafiła odróżnić śmietany słodkiej od kwaśnej. Stała tam jakby za karę. Na koniec powiedziała: "płacicie czy wychodzicie?". Baliśmy się że napluje nam do jedzenia i wyszliśmy.

1  Dziękujemy, kacpernow
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na wstępie zaznacze, że nie należę do wybrednych klientów oraz ze będzie to jedna z nielicznych wystawionych opinii przeze mnie.. ale zdecydowanie odradzam to miejsce ze względu na fatalna obsługę! Wystawiam 1, ponieważ dwa razy nawet nie miałam okazji spróbować jedzenia ani całej reszty, spotkałam się tylko z totalnym chamstwem i brakiem szacunku ze strony obsługi.

A wiec za pierwszym razem widząc jeden wolny stolik udałam się tam razem z mama, a ZA NAMI była grupa trzech obcokrajowcow narzekających do siebie ze nigdzie w mieście nie ma wolnego stolika.. Usiadłyśmy do stolika a grupa weszła do środka mówiąc coś do obsługi.. po czym kelnerka mówiąca ledwo po polsku powiedziała ze stolik jest ZAREZERWOWANY. Tabliczki nie widziałam... chęć zarobienia większej ilości pieniędzy czy podliczanie się obcokrajowcom? Nie wiem..

Nie zrazilam się natomiast wcale. Na drugi dzień również chciałam się tam udać z mama a dodatkowym aututem miejsca była lokalizacja blisko naszego apartamentu. Stolików na szczęście było wolnych kilka, myślałam ze w końcu uda nam się spokojnie usiąść. Niestety nie.. zapytałam czy zamówienia składa się przy barze czy czeka się na stolik bo nikt nie podchodził do nas przez 5 minut. W odpowiedzi blond kelnerki usłyszałam dosyć sfrustrowanym tonem ze zamykamy za PÓŁ GODZINY i nikt zamowienia nie przyjmie.. spojrzalam na zegarek a byla godzina 20:10.. lokal zamykali natomiast o 21. Moze warto zmienic prace, ktora nie jest zwiazana z obsluga klienta? Bo o maniery w tym miejscu ciezko...

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 5 maja 2019

Ceny przystępne, dość smaczne, typowy bar mleczny. Wygląd i czystość na 3. Na pewno nie jest to miejsce za którym będziecie tęsknić...

Dziękujemy, Piotrrrrrrrr
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019

Nie nazwałabym tego miejsca restauracją, bardziej jest to bar mleczny, z tym że jedzenie dostaje się do stolika, a nie wywołują numerki. Chociaż jak na bar mleczny to powiedziałabym że drogo, ale to pewnie kwestia dobrej lokalizacji.
Jeśli chodzi o jedzenie to bardzo przeciętnie, ładnie podane, ale w smaku szału nie ma. Dużo tłuszczu i nie wszystko pierwszej świeżości. Dużo dań z menu nie ma na kuchni.
W gablocie przy kasie były piękne desery, ale jak poprosiłam szarlotkę to się okazało, że nie mogę jej kupić bo jest NIE ŚWIEŻA ! Nie wiem w takim razie po co te ciasta były powykładane, podejrzewam że kelnerkę ruszyło sumienie kiedy zobaczyłą mój zacny ciążowy brzuszek i postawiła na szczerość... Jestem wdzięczna, ale nie mam pewności czy innej osobie bez brzucha to ciasto nie zostało sprzedane.
Kolejnym minusem są śmierdzące jedzeniem ubrania po wyjściu z restauracji, wszystko nadaje się do prania, jakbyśmy pracowali cały dzień na kuchni.
Ja z pewnością więcej nie zawitam więcej w tym miejscu.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Katarzyna K

Restauracja Jagienka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Jagienka? Podziel się wrażeniami!