“Pierogi”
Pierogarnia Krakowiacy — recenzja

Pierogarnia Krakowiacy
Zamów online
Nr 26 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zabrałam swoich znajomych do pierogarni. Ja zamówiłam pierogi z oscypkiem, pieczarkami i kaszą. Lokal przyjemny choć dla mnie mało miejsca. Pierogi dobre ale jadłam lepsze. Bardzo długi czas oczekiwania jak dla mnie. Czy polecam miejsce? Raczej tak.

Dziękujemy, Cruiser01010862698

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Jak na pierogi, to tylko tutaj! bardzo wiele opcji smakowych, bardzo rozsądne ceny i klimat wiejskiej chaty, nawet z "wychodkiem' ;)

Dziękujemy, 86Magda
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsze pierogi jakie jadłam w życiu, nieduży wybór zarówno tradycyjnych jak i bardzo oryginalnych smaków. W środku panuje niezwykle tradycyjny klimat, obsługa jest ubrana w stroje ludowe a ściany pokryte są tradycyjnymi ornamentami. Ceny bardzo przyzwoite

Dziękujemy, natalao2019
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze pierogi w Krakowie, bardzo oryginalne kompozycje smaków. Domowa robota. Wracam tutaj przy każdej wizycie w Krakowie

Dziękujemy, dcich1996
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

No tak, jadłem lepsze Ale (niestety) w swoim życiu jadłem i gorsze... A największym problemem była sól! Tak o zgrozo ta "biała smierc" jest nośnikiem smaku, tak więc... jesli chodzi o barszcz i żurek trochę soli i można śmiało powiedzieć że danie uratowane! Pierogi ruskie to samo... troszkę soli i pieprzu i mamy to! Ale dalej... ciasto pierogowe super! Konsystencja i grubość bardzo dobra! Tak więc... nie bójmy się przyprawić! Bo jest potencjał. Na minus kompot... 7zł za szklankę... To o 2, za dużo nawet gdyby ten kompot był robiony na wodzie z Lichenia ;-)

Dziękujemy, Wyimamylogin77

Pierogarnia Krakowiacy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Krakowiacy? Podziel się wrażeniami!